3D lamely na stěnu jako originální dekorace

3d lamely na stěnu nabízejí moderní řešení pro všechny vyznavače jednoduchosti a minimalismu interiérového designu. Lamelová stěna dodá interiéru originální a neotřelý vzhled. Široký výběr různých druhů naleznete na webu drdlik.cz. Lamely zde nabízené jsou vysoce kvalitní a jejich montáž je velmi snadná.

Využití lamel

Lamely lze použít do jakéhokoli interiéru. Můžete je nainstalovat do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo do ložnice. Jsou však určené i pro veřejné prostory. Dobře se budou vyjímat třeba v restauraci, salonku, v knihovnách nebo posluchárnách, ve školách, v konferenčních či meeting místnostech, na recepci, v nákupních centrech v dětských zónách, v prodejních halách, předváděcích místnostech. Využití je opravdu široké. Lamely lze nainstalovat jak na stěny, tak i na strop.

Výhody dřevěných lamel

Vzhledem k tomu, že jsou lamely vyrobené z přírodních materiálů, propojují interiér s přírodou. Neopomenutelný není ani jejich výjimečný vzhled. Dřevo vnáší do interiéru příjemnou atmosféru a teplo. Působí luxusním vzhledem. Je to materiál ekologický, šetrný k přírodě a celému okolí. Nabízí dlouhou životnost. Vybrat si můžete z celé řady různých povrchových úprav. Nejčastěji se jedná o lakování nebo olejování. Tyto úpravy navíc prodlužují životnost obkladů. Příjemná je i cena a dokonalá kvalita materiálu.

Mohou působit i jako protihluková izolace.

Snadná instalace

Instalace lamel je snadná, zvládne ji i šikovný domácí kutil. Není potřeba žádné vrtání. Postačí pouze montážní lepidlo. Jen mějte na paměti, že první lamelu je potřeba nalepit velmi přesně. Od ní se totiž odvíjí konečný výsledek.

Jednoduchý návod, jak na to, nabízí instruktážní video. Zhlédnout jej můžete zde