Akce bez ohňostrojů na závěr? Vyzkoušejte dronovou show!

Neumíte si svou akci představit bez závěrečného ohňostroje? Jako návštěvníci a také jako pořadatelé víte, že je to nádherné zakončení celého dne nebo večera. Mnoho lidí se velmi rádo podívá na barevně osvětlenou oblohu, která se formuje do různých vzorců a obrazců, které umí zpomalit a vepsat do tváře radost snad každému. Nejste zrovna fanoušky doprovodných „výbuchů“ a máte doma zvíře, které se takových efektů bojí? Alternativou je show s létajícími drony, které si zamiluje každý. O co přesně jde?

Úchvatná barevná show

Tato show je velmi intenzivní a každý z diváků si z ní odnáší dechberoucí pocit radosti. Jde o něco nového, co uchvátí každého, kdo má rád světla na temném nebi. Dronová světelná show jsou vlastně různé počty dronů, někdy jich v jednu chvíli na obloze může létat až 400 najednou, které jsou osvětlené. Pohybují se v synchronizovaných skupinách, na předem promyšlené a do detailu naplánované choreografie. Vše podchyceno správným hudebním podkresem, který celou atmosféru jen umocní. Nabízí jedinečnou podívanou, kterou si zamilují lidé všeho věku. Na obloze zažijete neuvěřitelný 3D balet, který se odehrává ve výšce až 120 metrů.

Zelenější“ ohňostroj

Tyto show jsou považovány za „zelenou“ alternativu ohňostrojů. Proč? Stále více a více pořadatelů hledá různé varianty a alternativy, které by mohli do svých show a programů zařadit namísto ohňostroje, který je nejen hlučný. Drone show od MAGIC DRONES je ideálním řešením, které diváky nadchne. Nabízí spoustu efektů různého rozsahu a můžete s jeho pomocí vyprávět na obloze příběh, využívat formace jako nápisy, tvary, animace a mnoho dalšího. Je ideální pro všechny pořadatelé, event manažery, produkční, organizátory a všechny, kteří pořádají kulturní, sportovní, hudební a jiné akce.