Beton na oplocení

Jedna z první věcí, které si všimnete, když jdete kolem domu, je plot. Je dům oplocen? Má plot nízký, vysoký, průhledný či neprůhledný? Plot by měl nejen chránit váš pozemek, váš majetek a vaše soukromí, ale měl by rovněž opticky doplňovat dům a sloužit jako estetický doplněk. Protože každý má na plot trochu jiné požadavky, existuje také velké množství různých možností, jaké oplocení kolem domu vybudovat. Stojíte-li o okrasný plot, který se postará i o vaše soukromí, vsaďte na betonový plot.

Proč by to měl být právě betonový plot

Betonové oplocení je vyrobeno z vysoce kvalitního betonu, který plotu zajišťuje výjimečnou odolnost a dlouhou životnost. Mnoho lidí se betonového plotu bojí kvůli jeho vzhledu. Z toho je však poznat, že žádný betonový plot dosud neviděli na vlastní oči. Betonové ploty jsou elegantní stavby, které skvěle doplní novostavbu i starší rodinný dům. Hodí se k oplocení domu na venkově i ve městě. Díky masivnímu betonu nepropouští světlo, zvuk ani nezvané hosty. Skládají se ze sloupků a plotových dílců, vše je vyrobeno z kvalitního českého betonu se stálým složením. Sloupky i dílce se vyrábí s několika různými dekory a dostupná jsou i různá barevná provedení.

Přesně podle vašich představ

Variabilita betonového plotu spočívá také v tom, že si můžete zvolit tvar zakončení plotu a samozřejmě také jeho výšku. Montáž betonového plotu probíhá poměrně rychle, spolehnete-li se na profesionální firmu, máte hotovo raz dva. Firma Kulkabex, s.r.o. se stavbou betonového oplocení zabývá již řadu let a za tu dobu si získala spoustu spokojených zákazníků. Betonový plot vám postaví klidně i do svahu a není problém ani hůř dostupný terén. Tato firma vám nabídne široký výběr typů betonového oplocení, má k dispozici on-line vizualizaci, kde si navolíte konfiguraci plotu a vykreslí vám, jak by vámi zvolený plot vypadal kolem vzorového domu. To vám velmi usnadní rozhodování.