Chcete vlastní dům v Itálii? Nemusí to být jen sen

Život v Itálii láká mnoho lidí. Česká republika má sice mnoho krás, ale ve srovnání s Itálií vidí mnoho lidí nepřekonatelné výhody, od vyšší životní úrovně až po teplé klima, krásnou přírodu, Alpy, úchvatné památky a samozřejmě moře. Pokud vám život v Čechách už nic neříká a myslíte si, že je nejvyšší čas zvednout kotvy a přemístit se někam, kde se žije lépe, nic vám v tom nebrání.

Tím nejzákladnějším pro život v Itálii je bydlení. Chcete koupit dům v Itálii? Nabízí se vám nepřeberné množství nemovitostí, prakticky po celé Itálii je mnoho volných nemovitostí, které si můžete výhodně koupit. Chtěli byste raději dům nebo byt, chcete bydlet u moře nebo ve vnitrozemí? Nemovitost v Itálii můžete využívat k rekreaci, k trvalému bydlení, ale třeba také k podnikání. Nákup nemovitosti v Itálii můžete realizovat na portálu https://italicahomes.com/cs, který se na tuto činnost specializuje. Web je velmi praktický a umožní vám nejen koupi nemovitosti, ale také vás informuje o důležitých věcech, nechybí zde ani blog a možnost dotazů na vše, co vás zajímá.

DCIM100MEDIA

Najděte si tu pravou nemovitost

Nemovitosti si můžete vybírat například podle jednotlivých regionů v ilustrované mapce nebo použít kategorie, které vám umožní výběr z domů, bytů, vil, komerčních objektů, pozemků, ale i farem. U každého objektu je maximum informací, cena i fotografie. Budete překvapeni, ale ceny některých nemovitostí jsou často nižší než ceny bytů a domů ve velkých českých městech. Jde také o perfektní investici, pokud jste investory, tak můžete své portfólio rozšířit o lukrativní italské nemovitosti nebo je využívat k pronájmu nebo jinému podnikání. Pokud chcete v nemovitosti žít, tak se můžete těšit na krásné bydlení mezi Italy, kteří jsou známí jsou příjemnou a optimistickou povahou.