Chystáte rekonstrukci a nevíte, kde najít vhodnou firmu?

Potřebujete zedníka, řidiče, plynaře nebo například grafika a stále tápete, kde takové lidi hledat? Najít schopné řemeslníky nebo jiné poskytovatele různých služeb je někdy oříšek. Poptáváte se u rodiny, u známých, u kolegů či neustále projíždíte internet? Poptejte se rovnou na trhu poptávek a přestaňte ztrácet svůj čas. Na trhpoptavek.cz naleznete služby více 53 000 firem, řemeslníků a poskytovatelů různých služeb.

Jak poptávky fungují?

Poptávka služeb je velice snadná a rychlá. V jednoduchém formuláři na trhpoptavek.cz vyplníte údaje o tom, jakou konkrétně společnost, řemeslníka či službu sháníte. Zadání poptávky je zcela zdarma. Zaměstnanci trhu poptávek, po zkontrolování, rozešlou vaši poptávku všem firmám, které nabídkou svých služeb odpovídají vašim požadavkům. Nabídku práce dostanou firmy pouze ve vašem kraji, pokud neurčíte jinak. Poptávky jsou rozdělené do mnoha konkrétních kategorií. Nestane se vám, že vám přijde nabídka z druhého konce republiky nebo nabídka jiné služby než hledáte. Oslovené firmy odešlou svou nabídku rovnou vám a vy si tak můžete vybrat podle svých kritérií nebo priorit. Pro někoho to mohou být finance a pro jiného nadstandardní služby.

Výhody trhu poptávek

Poptávkový systém vám ušetří mnoho vašeho času. Nemusíte zdlouhavě překlikávat z jedné společnosti na druhou. Oslovovat každou firmu nebo řemeslníka jednotlivě a porovnávat složitě jejich nabídky. Nabídka a poptávka proběhne na jednom místě a vy jen vyberete z množství nabídek, které vám přijdou. Šetříte tím čas i peníze. Ovšem vybrat si nabídku nemusíte. Není to vaše povinnost a ani tehdy vám nikdo nenaúčtuje žádný poplatek.

Po vybrání firmy si můžete přečíst refence a jejich klientů nebo zákazníků. I to může být důležitým aspektem ve vašem rozhodování. Někteří jistě ocení jejich rady a tipy, které vám mohou pomoci s výběrem.