Dronová show je novinkou, která je adekvátní náhradou za škodlivé ohňostroje

Možná také patříte ke stále větší skupině lidí, kteří si uvědomují negativní dopad ohňostrojů na psychiku živočichů a celkové životní prostředí. Stále více pořadatelů, ať už jsou to obce či soukromé subjekty, opouštějí od ohňostrojů a snaží se najít jiné alternativy.

Ačkoli se většina lidí již setkala s dronem, nebo má alespoň základní povědomí o tom, co dron je, nejspíš je nenapadne, že právě drony mohou být nástupci ohňostrojů. Drone show jsou v zahraničí již velmi oblíbené a díky společnosti MAGIC DRONES s.r.o. jsou k vidění i v České republice a na Slovensku.

Dronová show je ohleduplná k přírodě

Na rozdíl od ohňostrojů jsou drony určené k opakovanému použití. Když proběhne světelná dronová show nezanechává po sobě žádný odpad v podobě zbytků nebo uhlíkové stopy, ani vyděšenou zvěř. Spolu se zřejmými ekologickými přínosy existuje celá řada důvodů, proč jsou drony nejlepší alternativou ohňostrojů, včetně skutečnosti, že jdou nad rámec kreativních omezení ohňostrojů. Show lze sledovat i ze vzdálenosti 1 kilometru.

Drony prostřednictvím světel a hudby vytvářejí příběhy

Když na to přijde, ohňostroje jsou kreativně zastaralé. Lidé milují podívanou na velký ohňostroj, ale je to také něco, co lidé viděli znovu a znovu. Mezitím jsou světelné show s drony svěží a nové. Existuje nekonečné množství možností, čeho můžeme kreativně dosáhnout na noční obloze.

Pomocí displejů dronů se obloha stává obří trojrozměrnou obrazovkou, která funguje jako interaktivní a pohlcující digitální systém, který se může připojit k lidem na zemi, stejně jako samostatné displeje na obloze.

Záleží jen na vás, jaký příběh se bude na noční obloze odehrávat – logo firmy, vaše zásnuby, oblíbené pohádkové postavy dětí apod. Popusťte uzdu fantazii a učiňte vaši slavnost, oslavu, svatbu nezapomenutelnou prostřednictvím drone light show.