Elektrické ruční nářadí pro každého

V každé domácnosti je potřeba občas vyvrtat otvor do zdi kvůli nové poličce či obrázku. Stejně tak na chalupě, v garáži či v domácí dílně se běžný domácí kutil neobejde bez vrtačky, pily nebo brusky. A mluvit o potřebách profesionálních řemeslníků, kteří se bez ručního elektrického či akumulátorového nářadí již vůbec neobejdou, by bylo nošením dříví do lesa. Tento druh nářadí se však uplatňuje i ve výrobních provozech, autodílnách či na stavbách.Elektrické nářadí online nabízí česká společnost Eli M Store, s.r.o., jejíž sortiment tvoří výhradně produkty osvědčených českých výrobců. Oblibu si toto nářadí vysloužilo díky perfektní kvalitě, spolehlivosti, odolnosti vůči opotřebení a dlouhé životnosti.

Co Eli M Store poskytuje?

Prodejní i servisní služby této společnosti využívají zejména výrobní podniky, velké i malé provozovny, autodílny. Další skupinou, která rovněž patří ke spokojeným partnerům firmy Eli M Store, jsou profesionální řemeslníci. Všichni tito spotřebitelé si pochvalují, že mají záruku vysoké kvality veškerého nářadí, které je vyrobeno z prvotřídních materiálů. Pokud dojde k jakékoli závadě, mohou si majitelé elektrického ručního nářadí od Eli M Store spolehnout na rychlý a kvalitní servis, který tato společnost poskytuje.

Spolupráce s výrobci

Společnost Eli M Store odebírá ruční elektrické nářadí od předních českých výrobců. Pokud jde o ruční řemeslnické nářadí, jako jsou kleště, hasáky, sekáče a další řemeslnické potřeby, tak jejich největším výrobcem je česká firma Zbirovia a u mnoha druhů nářadí je jediným tuzemským výrobcem. Oficiálním a výhradním zástupcem společnosti Zbirovia je právě firma Eli M Store. Nezaměřuje se však pouze na prodej nářadí, ale nabízí také různé profily, konstrukce, výztuže a kompozitní rošty. Jednou z položek je rovněž upínací nářadí, ve které hraje prim osvědčená a světově znávaná značka YORK, která si v této kategorii nářadí udržuje výhradní postavení již téměř 100 let.