Fotopasti Bunaty jako skvělá volba pro ochranu majetku i sledování zvěře

Fotopast je plně automatickým zařízením, které hravě zvládne ochránit váš majetek, ale poslouží také myslivcům či milovníkům přírody. Jakou fotopast si však pořídit?

Ochrana majetku

Fotopasti jsou často používány k ochraně majetku. Fotopasti Bunaty používá i Police ČR a více než 200 měst a obcí v České republice. Fotopast snímá videa i fotografie ve dne i v noci a některé dokáží zasílat potřebná data ihned na váš mobilní telefon či e-mail. Vždy tak máte přehled o tom, co se před fotopastí děje.

Pro myslivce

Kromě ochrany majetku se fotopast postará i o monitorování pohybů zvěře. Fotopast je tedy nepostradatelným pomocníkem pro myslivce a milovníky přírody. Díky tomu, že fotopast pracuje na základě teplotních změn, nemusíte se obávat zbytečného množství fotografií či nevypovídajících dat. Čidlo fotopasti se spouští ve chvíli, kdy je před ním zachycen tepelných pohyb, tedy zvířete či člověka.

Jakou zvolit?

Fotopasti Bunaty jsou vyráběny pro Českou a Slovenskou republiku a jejich menu je tedy v češtině. Právě proto jsou pro nás skvělou volbou. Všechny fotopasti Bunaty fotí zcela bezhlučně a používají neviditelné noční snímání. Vybírat si můžete také mezi fotopastmi, které pořízená data ukládají na SD kartu a fotopastmi s GSM, které vás ihned informují přímo na mobilní telefon či e-mailem,

Co dokáže fotopast?

Fotopast Bunaty zvládá natáčet video a fotit za naprosté tmy, a to zcela neviditelně. Ani při přímém pohledu na fotopast není vidět, že fotopast fotí či natáčí. Fotopast je také dokonale maskována. Všechny její důležité části jsou blízko u sebe, abyste mohli více než polovinu fotopasti zcela zakrýt. Přední kryt je vyveden v kamufláži a fotopast je tedy zcela nerozeznatelná od okolní přírody.