Jak sehnat výhodně nápojové kelímky na vaší akci?

Pořádáte akci pro více lidí? Pak se připravte, že budou mít žízeň a aby se u vás cítili příjemně, bude potřeba je zásobovat dobrým pitím. S tím se váže i nutnost pořídit nápojové kelímky. Jednorázové kelímky jsou ideální volbou, pokud byste použili skleničky nebo keramické hrnky, nemusely by se vám vrátit zpět nebo by mohlo dojít k jejich rozbití a střepy by ohrožovaly ostatní návštěvníky. Spolehněte se proto raději na nápojové kelímky. Nejlépe je pořídíte v eshopu Jarico.cz, jde o specializovaný obchod, kde seženete nejen kelímky, ale i celou škálu obalového a dalšího materiálu, což ocení každý pořadatel akcí i podnikatelé a firmy v gastronomii. Nyní však zpět ke kelímkům, jaké můžete pořídit?

Široký sortiment nápojových kelímků

Všechny druhy kelímků se vám nabízí v různých provedeních podle objemu, ale i vzhledu a druhu nápoje, pro který jsou určené. Pokud nevíte, jaké kelímky pořídit, nejlepší volbou jsou plastové kelímky. Jsou levné a pořídíte je v různých provedeních, od hnědo-bílých na horké nápoje až po bílé a průhledné pro studené nápoje. Skvěle se do nich servírují limonády, šťávy i alkoholické nápoje. Při obsluhování většího množství hostů oceníte praktický zásobník na kelímky.

Když hledáte pevnější kelímky, jsou pro vás určené PET a KRYSTAL, jde o tvrzené kelímky, které se dají použít opakovaně a lépe se drží. Velmi univerzální jsou také papírové kelímky, ty využijete pro teplé i studené nápoje. Jde o ekologickou volbu, kterou použijete na akcích všeho druhu. Jestliže podáváte horké nápoje a chcete, aby jen tak nevychladly, pořiďte kelímky termo EPS, obzvláště je oceníte v chladnějších měsících.

Ke kelímkům se vyplatí pořídit i doplňkový sortiment. Je těžké přenášet více kelímků najednou, proto se vyplatí koupit i papírové podnosy, se kterým je přenášení většího množství nápojů hračka. Dalším užitečným doplňkem jsou víčka na kelímky, ty zabrání rozlití nápoje a nejvíce je uvítají řidiči, pomohou také se zachováním teploty vašeho nápoje.