Jak vybrat ten správný toner?

Rozsvítilo se na vaší tiskárně ono nechtěné světýlko, které značí, že je potřeba vyměnit toner? Nyní před vámi stojí celkem důležité rozhodnutí týkající se toho, jaký toner do tiskárny vybrat. Rozhodovat se totiž můžete z nejrůznějších typů tonerů.

Typy tonerů

Při nákupu nového toneru si musíte ujasnit, o jaký typ toneru máte zájem. Vybírat si totiž můžete hned ze tří typů tonerů, a to originálních, renovovaných či alternativních. I když výrobci tiskáren doporučují nákup toneru originálního, který vyrobila společnost, od které máte i tiskárnu, cena takových tonerů je opravdu vysoká. V tomto případě totiž platíte nejen za kvalitu, ale také za značku.

Druhou možností je pro vás koupě tzv. renovovaného toneru, který získáte naplněním původního toneru tonerovým práškem, prostě svůj starý toner renovujete k opětovnému použití. Tento způsob přináší tisk levný, ale spíše nekvalitní.

Nejlepší volba

Asi nejlepší volbou je tak nákup toneru alternativního, který v sobě kloubí obě výhody, a to tisk kvalitní, ale zároveň levný. Skvělým příkladem je toner q2612a v akci, který pořídíte za skvělou cenu. Jedná se o alternativní laserový toner v černé barvě, jehož kapacita je 2000 stran. Toner je plně kompatibilní s tiskárnou HP a splňuje mezinárodní standardy, což zaručuje garantovanou vysokou kvalitu tisku jako u originálních náplní.

Koupit toner ce285a nebude také žádný problém. Jde o alternativní laserový toner, který pořídíte opravdu za skvělou cenu, a poskytne vám tisk na 2000 stran.

Kupujte chytře

Neinvestujte vaše či firemní peníze zbytečně do náplní, u kterých platíte pouze za značku, popřípadě vám nenabídnou takovou kvalitu, jakou očekáváte. Alternativní tonery jsou dobrou volbou za příznivou cenu, přičemž přináší opravdu kvalitní tisk.