Je váš notebook politý nebo plný prachu?

Většina lidí v dnešní době vlastní notebook. Jde o nezbytného pomocníka, který nám umožní kdykoliv pracovat, sledovat filmy, hrát hry i komunikovat s rodinou nebo přáteli. Právě díky častému používání se často notebook poškodí, může nám spadnout, může přestat fungovat nějaká součástka, může se nám zavirovat nebo třeba ucpat prachem. Ať už se s vaším notebookem stane cokoliv, je vždy vhodné znát spolehlivý servis, který se k vám neobrátí zády, ale naopak vám co nejrychleji pomůže s vaší závadu, abyste mohli notebook zase co nejdříe používat. Jestliže jste z Brna a okolí, je pro vás nejlepší volbou servis FopaNET, Jeho provozovna se nachází ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.

S čím vám v servisu pomohou?

Velmi častým problémem je notebook plný prachu. Pokud máte notebook už delší dobu, je zcela běžné, že se postupně zaplní prachem. Když je v něm mnoho prachu, začne se rychle zahřívat, začne ztrácet na výkonu, je příliš horký a začnou se postupně přidávat i další závady. Notebook plný prachu je třeba řešit co nejdříve, v servisu ho šetrně od prachu vyčistí a dokonce odstraní starou termopastu a nahradí ji novou. Více informací najdete zde https://www.fopanet.cz/cisteni-notebooku-od-prachu/.

Mnoha lidem odejde nějaká součástka, v servisu objednají novou a zajistí vám co nejrychlejší výměnu. Pokud se vám podařilo notebook zavirovat, už ho nadále nepoužívejte a co nejrychleji ho doneste do servisu, zde vám ho odvirují a nainstalují vám vysoce kvalitní antivirus ESET. Jedním z nejvážnějších problémů je politý notebook, pokud jste na svůj přístroj omylem vylili jakoukoliv tekutinu, okamžitě ho vypněte, vyjměte baterii a otočte ho tak, aby z něj co nejvíce tekutiny vyteklo ven. Následně ho co nejdříve odneste do servisu, aby ho zde mohli profesionálně vyčistit. Více informací najdete zde https://www.fopanet.cz/cisteni-politych-notebooku/. To byl samozřejmě jen slabý výčet všech služeb, které vám servis nabídne, dokáží zde zajistit prakticky vše, co s notebookem souvisí, od přeinstalování operačního systému až po zrychlení notebooku.