Kam pro oblečení bez potisku?

Nejste příznivci různých obrázků, nášivek, flitrů, obrázků a jiných módních trendů? Dáváte přednost oblečení bez potisku nebo si raději vytváříte vlastní originální návrhy? V běžných obchodech je velkým problémem jednobarevné oblečení, bez různých potisků, sehnat. Pokud nepatříte mezi příznivce módních výstřelků nebo si je raději vytváříte sami, mrkněte na webové stránky xfer.cz, kde seženete téměř všechny typy svršků v mnoho barvách bez všelijakých ozdob a „vylepšení“.

Obdarujte zaměstnance

Vlastníte společnost s určitým počtem zaměstnanců? Pořiďte jim módní polokošile krátký rukáv v různých barvách podle jejich pracovního zařazení. Zaměstnance potěšíte dárkem a vy budete okamžitě vědět v jakém úseku zaměstnanec pracuje.

Na trika nechte vytisknout logo vaší společnosti. Pokud máte například řemeslnou společnost, kdy zaměstnanci chodí po klientech a zákaznících, lidé v okolí si vašeho loga všimnou a zůstane jim v paměti. Pro zaměstnance máte firemní oblečení, které vám ještě udělá malou reklamu. Na webových stránkách xfer.cz seženete také mikiny, bundy a mnoho dalšího oblečení.

Jste členy klubu?

Jste členem sportovního, vědeckého, šachového nebo jiného klubu ve vašem městě či obci? Stejná jednobarevná trika vám dají pocit důležitosti a hned se vám bude lépe hrát či soutěžit. Objednejte polokošile s dlouhým rukávem na https://www.xfer.cz/polokosile/dlouhy-rukav a nechte je potisknout logem vašeho klubu. Při turnajích a soutěžích prodávejte svým fanouškům, kteří vás rádi podporují.

Pro sebe a své členy můžete nechat zhotovit fleecové mikiny či bundy a dělat tak reklamu svému klubu. Noví členové na sebe nenechají dlouho čekat.

Jste kreativní?

Rádi vytváříte vlastní originální návrhy na oblečení? Kupte několik kusů triček a nechte je potisknout vaším návrhem. Rozdejte je mezi kamarády a sami uvidíte, že se je jejich okolí bude ptát, odkud mají ta „boží“ trika. Nebojte se splnit si svůj sen a využijte svůj talent.