Kde zažít jedinečného Silvestra?

Rádi byste tento rok zažili Silvestra trochu jiným způsobem? Nebaví vás sedět doma u chlebíčků a snažit se najít program, který by vám vyhovoval? Zažijte letos Silvestra jinak a užijte si poslední den v roce netradičně!

Vydejte se na kopec!

Na silvestrovský večer je ideální vydat se někam na kopec. Nejenže z něj uvidíte do širokého okolí, ale zažijete příjemný pocit úspěchu ze zdolaného vrcholu. Už dříve naši předkové zdolávali kopce a mělo to pro ně hlubší smysl, překonání sebe sama, síla motivace a objevení tajemné špičky vrchu. Vydejte se proto i vy letošní rok na kopec. Stačí vám k tomu pevná obuv a čelovka.

A co zahraničí?

Jedinečného Silvestra zažijete také v zahraničních destinacích. Vydejte se do některé z evropských metropolí či do Asie. zažijete jedinečný poslední den v roce a velkolepé oslavy v jiných státech.

Naplánujte si večer

Pokud nejste příznivci lehčího adrenalinu, ani cestování, zkuste si silvestrovský večer alespoň naplánovat. Procházka, příprava jídla, večeře a třeba dva filmy, naplánovaný večer vás jistě uspokojí více než stálé přepínání programů.