Moderní a kvalitní – podlaha, kterou si zamilujete!

Přikročili jste aktuálně k renovaci vašeho domova? Ať už to je jen jedna místnost, nebo jste se rozhodli vzít to opravdu důkladně, začínáte takzvaně „od podlahy“. A právě ona musí být kvalitní, moderní a také příjemná, protože jí budete využívat denně. Není dobré, aby podlaha vrzala, protože když rodina spí a vy jdete do koupelny nebo tajně ujídat z lednice, nesmí vás nikdo slyšet. Existuje tolik materiálů, tolik druhů odstínů, že se v tom trochu ztrácíte a nevíte, po jaké sáhnout? Laminát nebo vinyl jsou dobrou volbou, která vás může příjemně překvapit a to v mnoha ohledech!

Podlaha, kterou si zamilujete

Laminát je jedním z hojně využívaných a příjemných materiálů, který se vyznačuje trvanlivostí a stylem. Pro moderní domy je tento druh podlahy ideální, protože jde o víceúčelovou podlahu, která je funkční a také dlouho vydrží, což je pro vás praktické. Navíc máte k dispozici opravdu velkou spoustu barev a odstínů, takže vyberete takovou podlahu, které nejlépe sedí k vám i zařízení místnosti. Laminátové podlahy jsou zkrátka dobrou volbou a to mimo jiné i díky jednoduché a rychlé pokládce. Je odolná vůči poškrábání, nárazům i jiným poškozením, které se mohou objevovat během každodenního využívání. Klikněte zde, abyste se o nich dozvěděli více.

Jednoduchá údržba je klíčem k úspěchu

Zaujal vás vinyl? Znáte vinylové desky, ale také podlahy jsou moderní a oblíbené pro široké spektrum domácností – od těch menších až po ty velké a rozlehlé. Po technické stránce jde o skvělý a trvanlivý výrobek, který se nezalekne jen tak něčeho, po té módní stránce je to podlaha, která disponuje širokou barevnou a odstínovou škálou, takže si vybere opravdu každý. Příznivá cena z podlahy dělá oblíbený kousek, který si však v ničem nezadá, co se kvality týče. Podlahy z vinylu jsou velmi oblíbené nejen pro svou udržitelnost, kvalitu, a barvy, ale také pro jednoduchou údržbu. Přečtěte si více o těchto podlahách.