Nákupy se slevou zajistí slevové kupóny či kódy

Na slevu asi slyší každý, kdo rád nakupuje. Výhodou je, že slevy nabízejí nejen obchodníci v klasických kamenných obchodech, ale i na e-shopech. I zde můžete využívat slevové kupóny.

Co jsou slevové kupóny a kódy a jak fungují?

Slevové kupóny či slevové kódy jsou velmi oblíbeným způsobem uplatňování slev. Nabízí je celá řada internetových obchodů a oblíbených světových značek. Možná si nyní říkáte, že slevy online jsou sice fajn, ale kdo má neustále jednotlivé e-shopy hlídat a čekat, kdy a jaké slevy nabídne. To však nemusíte, neboť tuto službu nabízí celá řada slevových portálů. Patří mezi ně i tipli.cz.

Nakupování s Tipli vás bude bavit

Pokud nemáte čas či chuť chodit po obchodech, kde jsou, obzvláště nyní v předvánočním čase, zástupy lidí, nakupování s tipli se vám bude líbit.

Tento portál funguje jako rozcestník, na němž si vyberete obchod, ve kterém budete vybírat zboží. Může to být obchod, který již znáte nebo obchod úplně nový. Přes portál se do něj přepnete a pak už nakupujete stejně jako v každém e-shopu.

Zboží můžete vybírat podle kategorií, ve kterých naleznete nabídku módy a kosmetiky, celou řadu produktů z kategorie elektro a PC techniky, vybavení do domácnosti i na zahradu. Objednat si zde můžete nejen dovolenou, ale i potraviny.

A co víc, veškeré služby, které portál poskytuje, jsou zdarma. Pokud se zaregistrujete, také zdarma, budete dostávat část svých peněz za každý nákup zpět a to formou cashbacku. Nejenže tak využijete slevy online, ale ještě získáte i část peněz zpět, takže vlastně nakupujete s dvojnásobnou slevou.

Kromě slev nabízí portál celou řadu zajímavých tipů a inspirací pro dárky a to nejen vánoční, každý den se objeví nová a zajímavá akce a naleznete zde na jednom místě akční letáky velkých řetězců. Máte tak možnost v klidu a pohodlí domova porovnávat nabídky a vybírat ty nejzajímavější a nejvýhodnější.