Nářadí Black and Decker

Pokud si chcete pořídit jakékoliv ruční nářadí, máte možnost volby mezi celou řadou značek. Na tuzemském trhu jsou k dispozici jak produkty zdejších výrobců, tak i renomovaných světových značek. Sázkou na kvalitu a spolehlivost je jedna z nejznámějších značek ručního nářadí, a sice blackanddecker. Za více než stoleté trvání si tato firma získala popularitu a uznání jak u profesionálů, tak u domácích kutilů. Pokud se kohokoliv z nich zeptáte, jaké používá nářadí, drtivá většina odpoví, že black-decker, případně Bosch.

Historie značky Black and Decker

Firma byla založena již před více než sto lety a po celou dobu své existence se snaží o neustálé zdokonalování a inovaci svých výrobků. Vždy se snažila být o krok před konkurencí, o čemž svědčí například již rok 1916. Tehdy přišla firma black-decker s převratnou novinou v podobě pistolového tvaru vrtačky a vypínače ve tvaru spouště. Této zásady se firma držela i po celou další dobu, takže i v současnosti udává trend v oblasti ručního elektrického i akumulátorového nářadí. Svou produkcí, progresivním technologickým vývojem a permanentním zdokonalováním si drží vedoucí postavení na rozvinutých trzích s ručním nářadím v USA, Evropě i na ostatních kontinentech.

Nabídka firmy Black and Decker

Mezi profesionálními řemeslníky i domácími kutily se těší velké oblibě zejména vrtačky, ať už bez příklepu nebo s příklepem, stejně tak pily, brusky a další ruční nářadí. Do nedávna to bylo nářadí většinou s elektrickým pohonem, ovšem v posledních letech je stále oblíbenější akunářadí. Blackdecker ovšem nejsou pouze vrtačky a podobné nářadí, je to také například zahradní elektrické nářadí, jako jsou sekačky na trávu, plotové nůžky, strunové sekačky a další. Je to také různá domácí úklidová technika či domácí elektrospotřebiče. Firma vyrábí také také vybavení pro profesionální i domácí dílny, ve kterých se uplatňují kompresory, autovysavače, akumulátory a další doplňky.