Návrhy interiérů od PW interiéru

Bydlení je jednou ze základních životních potřeb. Každý člověk touží po útulném a příjemném domovou, kam by se denně rád vracel. Zároveň ale každý touží po originalitě a aby se mohl pochlubit každé návštěvě. Někdo má výtvarné vlohy a dokáže ve svém bytu vykouzlit vykouzlit příjemnou atmosféru. Kdo tímto nadáním neoplývá, může mu s přestavbou bytu pomoci bytový designer.

Na koho se obrátit?

Návrhy a realizace obytných i jiných interiérů je činnost, na kterou se zaměřuje skupina profesionálních designerů. Přeměna interiérů je pro tyto odborníky nejen profesí, ale i koníčkem a radostí. Každá nová zakázka je pro ně výzvou a v přesvědčování zákazníků, že mohou mít víc, než si často myslí, jsou jako ryby ve vodě. Sami jsou přesvědčeni, že každý prostor ukrývá krásy, které stačí jen objevovat.

Co PW interiér nabízí?

Od svého vzniku v roce 2006 se pwinterier.cz zabývá bytovým designem. Jeho bytoví designéři mají za sebou spoustu návrhů a realizací interiérových i exteriérových prostor. Není pro ně problém rekonstrukce bytu, novostavba rodinného domu, ani navrhování či realizace interiérových i exteriérových prostor v komerčních objektech, obchodech nebo kancelářích. Hlavní zásadou, které se designéři PW interiéru drží, je odvedení každé práce v nejvyšší kvalitě a spokojenost zákazníka. Každá zakázka začíná schůzkou, na které designéři předloží zákazníkovi několik návrhů, jak by se přeměna prostoru měla vyvíjet. Teprve po schválení optimální verze, vytvoří PW interiér jednotnou vizi.

S čím PW interiér pracuje?

Veškerý materiál, se kterým designéři pracují, odebírají výhradně od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Největší chloubou PW interiéru je ovšem originální nábytëk vlastní výroby. Zájemci o návrhy interiérů mají možnost navštívit interiérové studio a vzorkovnu dveří Sapeli v Olomouci. Zde se mohou seznámit jak s bytovými designéry, tak s materiály a produkty, které mohou použít pro originální přeměnu svého domova, kanceláře či jiného prostoru.