Nezapomeňte pod vánočním stromečkem na vaše chlupaté členy rodiny

Štědrý večer přijde již za pár dní a vy byste pod vánočním stromečkem neměli zapomenout ani na vaše chlupaté členy rodiny. Čím obdarovat pejska či kočičku? Vsaďte na kvalitu a dárky, které potěší.

Pamlsky

Každého chlupáče ve vaší rodině jistě potěší dárek v podobě pamlsku. Vsaďte však v tomto ohledu na kvalitu. Vyhněte se podivným sušenkám pro psy a sáhněte spíš po sušeném masu, které je zárukou kvality. Nezapomeňte také pamlsky, které pejskovi či kočičce dáváte, započítat do denního energetického příjmu, aby i vaše zvířátka nebyla po Vánocích jako koule.

A co zábava?

Pejska či kočičku jistě potěšíte hračkou. Kočička jistě ocení myšku plněnou šantou kočičí či kozlíkem lékařským nebo kuličkami s rolničkami. Pejskovi uděláte radost házečkou a míčkem, aerobeem, frisbeem, přetahovadlem či plyšákem. Zvolit můžete i plyšáky ze sekáče, které může pejsek zničit a vás to nebude mrzet.

Péče o srst

Pejskům a kočičkám můžete věnovat také kartáč na srst, masírovací rukavici či šampon. Takový dárek je spíš pro vás, ale můžete jen kombinovat s některým výše zmíněným.