Objevte kvalitní nástrojárnu a lisovnu plastů

Hledáte opravdu kvalitní nástrojárnu či lisovnu plastů, u které byste mohli zadat svou poptávku? Žádný problém, nástrojárna Tespon si hravě poradí s výrobou forem, vstřikováním plastů, CNC obráběním či frézováním a zprostředkuje vám i mnoho dalších služeb.

Kvalitní služby

O kvalitě této nástrojárny svědčí především její zakázky, které získává od nejrůznějších firem z celého světa. Tyto firmy se k této nástrojárně rádi vrací, jelikož preferuje vstřícný přístup při jednání a odvádí kvalitní práci, která je založena na mnohaletých zkušenostech jejích zaměstnanců.

Lisovna

Obrátit se tak můžete na lisovnu plastů, která provádí lisování termoplastů, zajišťuje vstřikování plastů pro elektrotechnický, automobilový, potravinářský a hračkářský průmysl. Má tak široké spektrum rozsahu. V rámci vstřikování plastů provádí také tamponový potisk, navíc je vstřikování certifikováno vhodnou normou.

Nástrojárna

Využít můžete také služeb nástrojárny, která se specializuje na výrobu forem pro automobilový a elektrotechnický průmysl. A skvělé je, že výroba forem probíhá vždy za použití těch nejmodernějších technologií, které se spojují se šikovností a mnohaletými zkušenostmi pracovníků. I přestože je výroba forem technicky mnohdy náročná, zkušení pracovníci ji hravě zvládnou a to ve výborné kvalitě.

Další služby

Lisovna plastů dále zvládá lisování plastových dílů, a to z forem dodaných zákazníkem či z vlastních vyrobených forem, vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie (tedy dvoubarevné díly či díly ze dvou různých materiálů), sériové lisování dílů, tamponový potisk a problémem není ani drobná montáž. Z pestré nabídky služeb si tak snadno vyberete tu, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Těšit se můžete na skvěle odvedenou práci a kvalitu, která se jinde příliš nevidí.