Papírnictví versus služby tiskáren
7 prosince, 2018

Papírnictví versus služby tiskáren

By

Začínáte podnikat, a za tímto účelem si otevíráte novou společnost, obchod, nebo živnost? Jste veřejně prospěšná společnost, spolek či nadace? Nebo vedete úřad, státní instituci nebo nadnárodní organizaci?

Všude tam je nezbytné se dobře a profesionálně prezentovat jak na venek, svým obchodním partnerům tak zevnitř, mezi svými zaměstnanci. Prezentací nemusí být pouze vaše výrobky, služby nebo ostatní činnost. Na zákazníky, obchodní partnery i své zaměstnance dobře působí i takové maličkosti, jako jsou vhodně použité kancelářské potřeby, jako jsou například obálky s potiskem, hlavičkový papír s potiskem vašeho loga, různé letáky a vizitky.

Pro prezentaci můžete využít samolepky s vaší reklamou ale také různé formuláře, šanony nebo desky, jež mohou vhodně prezentovat společnost, úřad nebo nadaci. Taková objednávka napsaná na originálním propisovacím formuláři vypadá mnohem lépe, než když použijete propisovací formuláře běžně zakoupené v papírnictví.

Samopropisovací formuláře a bloky

Aby vaše činnost byla opravdu, jak se říká, „in“, nekupujte běžné formuláře a bloky, ale nechte si je vyrobit na míru, s vaším logem, adresou či reklamou. Takových možností je celá řada – a výběr je veliký. Například u propisovacích formulářů můžete vybírat podle vaší konkrétní potřeby mezi bloky s jednolistovými, dvoulistovými, třílistovými nebo čtyřlistovými složkami.

Můžete používat tenčí 56 g papír nebo silnější 60 gramový. Jednotlivé listy ve složce můžete mít oddělené i barevně, například v bílé, žluté, růžové, zelené nebo modré barvě. Pokud je použijete například jako objednávky, toto barevné odlišení vám velmi zpřehlední práci s jednotlivými listy. A mnoho dalších speciálních přání a požadavků si můžete jednoduše objednat ve specializovaných tiskárnách.

Firemní samolepky s logem a reklamou

Stejně jednoduše jako veškeré formuláře, si muže vaše společnost objednat tisk samolepek. Jejich tvar a druh záleží jen na vašich požadavcích. Do vnitřního prostředí lze objednat papírové, nicméně, pokud chcete, aby odolaly vlhkosti, pak zvolte fóliové.

I taková vkusná a vhodně umístěná samolepka vás bude dobře prezentovat.

Prev Post

Umíte správně napsat životopis?

Next Post

Proč si založit offshore společnost

post-bars