Plánujete bezpečně oplotit svůj pozemek?

Dostavěli jste dům a poslední, co zbývá je výběr plotu? Toužíte po větším soukromí a chcete vyměnit stávají dřevěný plot za jiný? Žijeme v době, kdy bezpečí a soukromí našich blízkých musíme chránit. Betonové ploty zajistí soukromí při odpočinku nebo pořádání párty na vaší zahradě, proto jsou tou správnou volbou. Na ploty.la naleznete mnoho variant, které uspokojí i poptávku nejnáročnějších zákazníků.

Znáte výhody betonových plotů?

Betonové ploty mají výhod hned několik. Soukromí, jaké vám zajistí betonový plot, vám jiný plot nedá. Dalším velkým kladem betonového plotu je jeho nulová údržba. Odpadne vám tak natírání a jiné činnosti kolem jiných druhů plotů. Asi každý ví, že kameny odolávají času a povětrnostním vlivům. A přesně těmito vlastnostmi se vyznačují betonové ploty. Bezúdržbovost a dlouhá životnost patří mezi velké výhody betonových plotů.

Ruch ze silničního provozu z přilehlé ulice se stane minulostí a vám se bude lépe relaxovat v příjemném tichu.

Pokud přijde vichřice, máte jistotu, že váš betonový plot poryvům velkého vichru odolá. Zborcení při větším větru bývá častým problémem dřevěných nebo pletivových plotů.

Nezapomeňte na estetičnost

Betonový plot nemusí nutně být jen hladké chladné kvádry, ale na ploty.la si můžete vybrat z několika vkusných motivů, které vašemu pozemku, společně s domem, dodají ten správný „šmrnc“. Pokud se nemůžete rozhodnout, poradí vám odborníci, zda vybrat skálu, břidlici nebo mozaiku. Štípaný kámen, který je v poslední době velice oblíbený, bude na vaši zahradě vypadat přirozeně a útulně.

Snadná výstavba

K výstavbě potřebujete betonové sloupky, které zabudujete do země. Do drážek těchto sloupků zasunete betonové desky, které jste si vybrali. Kromě vyhloubení děr na sloupky, nemusíte kopat žádné základy. Jen si pohlídáte pravidelnost intervalů vzdálenosti sloupků od sebe.