Pracujete s obráběcími stroji?

Pracujete s obráběcími stroji, které by potřebovali modernizaci, opravu, nebo rovnou kompletní generálku? Pak se obraťte na skutečné odborníky, kteří disponují potřebnými znalostmi a vybavením, aby vám vyšli vstříc v každém vašem přáním.

Vylepšení a oprava jednoúčelových strojů

Mezi nejčastější vybavení patří jednoúčelové stroje, u kterých hrozí celý řada nejrůznějších rizik. Kompletní opravy jsou schopny provádět detekci správného uložení vodičů, díky čemuž je eliminována možnost, že stroj bude produkovat zmetky z důvodu blokování funkce stroje.

Mezi další časté problémy, se kterými se jednoúčelové stroje potýkají je špatná těsnost kanystrů, která způsobuje ztrátu plněné kapaliny, zatečení palet a následné reklamace. K eliminaci tohoto problému stačí nainstalovat jednoduchý tester, který vyhodnocuje pokles tlaku a tím upozorní na případný problém. Mezi další podobná zařízení zvyšující efektivitu výrobního procesu patří řízení míchacího zařízení či navíjecí stroje

Dřevoobráběcí stroje

Díky moderním technologiím lze dnes zlepšit či opravit v podstatě jakýkoliv starší obráběcí stroj. Například dřevoobráběcí stroje lze vylepšit a zlepšit tak u nich, nebo rovnou přidat: měření a regulaci pořezové rychlosti linek, měření velikosti řezaného materiálu, hlídání velikosti hoblin, třídění nařezaného materiálu, řízení ukládání desek, realizace manipulátorů, plynulé rozběhy motorů pomocí frekvenčních měničů a softstartérů.

Dále řízení nakulování klád, optimalizace stávajícího zařízení, řízení dopravníků, centrování klád do katru. Problémem není ani optimalizace otáček katru pro zvýšení třídy jakosti štěpky, řízení odkorňovacích linek a velmi pomůže také instalace liniových laserů. Díky tomu všemu se může z vašeho obráběcího stroje stát moderní zařízení, které je spolehlivé, dělá přesně tu práci, kterou od něj očekáváte.