Příjemné ubytování v Praze

Chcete-li se v Praze ubytovat, zpravidla to vyžaduje rezervaci dlouho dopředu. Zvláště, pokud máte požadavek na ubytování co nejblíže centru, ale pokud možno v klidném prostředí s dobrou dostupností dopravního spojení. Právě tyto nároky vám dokonale splní Hostel Praha 5, který najdete v Praze na Smíchově. Jedná se o penzion a hostel AKÁT, který se nachází v centrální části Prahy, ovšem spíše v jeho okrajové části, kde hosté nejsou rušeni dopravním ruchem a davy turistů.

Dopravní spojení

Penzion AKÁT je strategicky umístěn v bezprostřední blízkosti stanice pražského metra U Anděla. Nedaleko je rovněž tramvajová zastávka a také autobusové a vlakové nádraží. Všemi těmito dopravními prostředky se snadno a rychle dostanete do historického centra hlavního města, ale také do blízkého okolí či na letiště. Pokud pojedete do Prahy svým vlastním případně služebním vozidlem, budete mít k dispozici parkoviště přímo v areálu hostelu. Stejně tak zde mohou parkovat autobusy, které do Prahy přivážejí sportovní týmy, zájezdy či školní výlety.

Další přednosti ubytování v hostelu Praha 5

Kromě výhodného dopravního spojení, oceňují hosté i možnost nakupování, zejména díky Obchodnímu centru Nový Smíchov. V bezprostředním okolí penzionu najdete i řadu menších obchodů, restaurací a typických pražských hospůdek. Samotné ubytování nabízí jak komfortně vybavené apartmány, tak levné hostelové pokoje, které využívají sportovci a turistické zájezdy. Proto si tento hostel v Praze s oblibou rezervují větší skupiny lidí, kteří mohou využít ubytování celkem ve 32 pokojích. Ty pojmou dohromady až sto osob, pro které je k dispozici nekuřácký salonek v restauraci. Ten je obvykle využíván pro společné posezení, porady, nebo kolektivní zábavné akce.

Jak vypadá ubytování v hotelu?

Kdo vyhledává pohodlí, komfort a klid, pro toho je ideální ubytování v hotelové části hostelu Akát. Celkem 18 komfortně vybavených pokojů je určeno zájemcům o ubytování jak na jednu noc, tak i pro dlouhodobější pobyt v Praze. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, dále LCD televizorem, konferenčním stolkem, židlí a prostornou šatní skříní. Hosté mohou zvolit pokoj jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový