Přizpůsobte si váš interiér sobě

Podlaha je jednou z nejdůležitějších částí každého interiéru, dodává mu atmosféru a celkový ráz. Je potřeba volit podlahovou krytinu podle určení konkrétní místnosti, zohlednit také praktičnost daného materiálu, náročnost na údržbu i vzhled. Poměrně často v moderních interiérech vyhrávají vinylové podlahy či dlažby, PVC a koberce jsou spíš pasé. Ne vždy máte možnost podlahu přizpůsobit vašim požadavkům, není však na místě házet flintu do žita. Máte starší byt a chtěli jste jej podrobit rekonstrukci? S podlahou si nyní bez obtíží poradíte sami. Pro zcela nový a moderní vzhled stačí využít samolepicí podlahové PVC čtverce a za pár okamžiků máte podlahu jako novou.

Pokoje jako ze škatulky

Díky kvalitním PVC čtvercům vydrží sloužit dlouhou dobu, je odolná vůči otěru i mechanickému poškození, snadná je také pokládka. Jednotlivé čtverce jsou opatřeny vrstvou lepidla, stačí tedy sejmout je z podkladového papíru a aplikovat na předem připravený čistý, suchý a rovný podklad. Pokládka je hotová raz dva, stačí si vybrat vhodný dekor čtverců a budete mít podlahu jako ze škatulky. Dekorů je k dispozici celá řada, můžete vybírat vzhled dřevěný, mramor, korek nebo kachličky v různých barevných provedeních.

Když už budete mít novou podlahu, bylo by vhodné udělat něco i se stěnami. Použijte tapety či samolepicí dekorace, které dodají vašemu interiéru nový život a šmrnc. Potřebujete-li oživit váš obývací pokoj, vsaďte na originální fototapety. Můžete vybírat z mnoha dostupných dekorů a motivů, fototapety se vyrábí v zářivých barvách, které dodají interiéru zcela novou atmosféru. Nechcete-li na zeď tapetu, můžete použít samolepicí dekorace. Ty se hodí do každé místnosti, některé jsou větší, jiné menší, barevné i černobílé, každý si vybere, co se mu hodí.