Proč jsou plechové střešní krytiny tak populární?

Současná doba přináší mnoho inovací v celé škále oborů, týká se to i střech. Ačkoliv mnoho lidí stále považuje za standard betonové a pálené tašky, stále více roste poptávka po plechových střechách, protože přináší velké množství výhod. Spolehlivou volbou jsou české STŘECHY COMAX®, jejichž plechové krytiny jsou kvalitní, snadno a rychle se montují, mají dlouhou životnost a garantují stálobarevnost.

Plechové střešní krytiny COMAX® jsou ošetřeny tak, aby byly odolné vůči UV záření, korozi i chemickým vlivům, a obstojí tudíž i v náročných klimatických podmínkách (hory i slaný mořský vzduch). STŘECHY COMAX® provozují v areálu svého sídla ve Velvarech moderní laboratoře pro široké testování kvality lakovaného plechu, což umožňuje udržovat jeho vysokou kvalitu. Vedle zrychlených zkoušek ve vlastních laboratořích testují svůj lakovaný plech i v akreditovaných zahraničních testovacích centrech – pro zátěžové expoziční zkoušky využívají přímořské oblasti akreditovaných laboratoří v Portugalsku a v Nizozemí a od roku 2020 testují nejen vzorky lakovaného plechu, ale i vlastní krytiny COMAX® a spojovací materiál ke krytinám.

Krytiny COMAX® jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné. Nabízí se v mnoha barvách i provedeních, takže si vyberou i nároční zákazníci. Jde o moderní střešní systémy, které jsou skvělou ozdobou starých domů i moderních nemovitostí. Český výrobce plechových střešních krytin COMAX® nabízí u vybraných produktů záruku životnosti 75 let. O kvalitě materiálu svědčí i atestace, výrobní proces má certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Vše s ohledem na zákazníka.

Ačkoliv jde o velkého výrobce, ke každému zákazníkovi je přistupováno zcela individuálně, protože si společnost zakládá na spokojenosti každého jednotlivce. Pokud vás plechové střešní krytiny COMAX® zaujmou, můžete se na výrobce nezávazně obrátit a on vám poskytne veškeré informace a na základě vaší poptávky vám vypracuje kladečský plán pro pokládku krytiny a to včetně doporučeného sortimentu, aby střešní plášť správně fungoval. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, nemusíte a nic čekat, plechové krytiny vám budou dodány do 10 dnů od potvrzení kladečského plánu. Společnost disponuje celou flotilou vozů, které se postarají o dopravu veškerého materiálu až na vaší stavbu. Přesvědčte se sami o kvalitách výrobce a shlédněte i ukázku realizovaných projektů a sice přímo na stránkách výrobce strechycomax.cz.