Proč si pořídit dům z kontejneru?

Kontejnerové domy se v posledních letech staly velmi populárními. Koupě jakéhokoli domu je významným životním i finančním rozhodnutím. Pro většinu z nás je to největší nákup, který v životě uděláme, a může to být vaše nejvýznamnější finanční aktivum.

Jako každý domov, i váš kontejnerový dům musí odpovídat vašemu životnímu stylu a osobním potřebám. Kolik prostoru potřebujete? Počet ložnic a koupelen, které hledáte, a kontejnerový dům vám bude schopen poskytnout takové obytné prostory, jaké chcete ve svém domě.

I když se rozhodnete, musíte v prvé řadě najít dodavatele na kontejnery. Pegas Container se řadí na špičku v oblasti přepravních a sanitárních kontejnerů. Jejich obytné a sanitární kontejnery si lidé objednávají z mnoha zemí světa a nyní jsou k dispozici také v České republice.

Přepravní kontejnery jsou šetrné k životnímu prostředí a udržitelné

Existuje mnoho aspektů kontejnerových domů, díky kterým jsou mimořádně udržitelné a ekologické. V dnešním světě to může být zásadní hledisko, když se díváte na nový domov. Pozitivní dopad na životní prostředí přepravního kontejnerového domu začíná, když se rozhodnete jej postavit.

Ještě jste svůj kontejner ani neviděli a už pracujete na ochraně životního prostředí, samotný kontejner je vyroben z 85 % z recyklované oceli.

Kontejnerové domy jsou modulární

Obytné kontejnery přicházejí ve všech velikostech a tvarech. Můžete se rozhodnout pro vícepodlažní dům, který lze vytvořit stohováním kontejnerů. Můžete se rozhodnout kombinovat různé velikosti.

Rychlá stavba

Většinu kontejnerových domů lze postavit za pár měsíců. Samozřejmě to bude záviset na požadavcích na územní plánování, které musíte splnit, a na rozsahu vašeho projektu. Ve většině případů však můžete očekávat, že ušetříte někde kolem 20 % času, který by zabralo vybudování srovnatelného standardního domu.

Nejen, že je to dobrá věc kvůli vašemu nadšení a očekávání vašeho nového domova, ale může to také znamenat obrovskou úsporu nákladů.