Schůze v době koronaviru – vyzkoušejte online možnosti!
2 května, 2020

Schůze v době koronaviru – vyzkoušejte online možnosti!

By

Situace, která právě probíhá nejen po celé Evropě, ale také ve světě, donutila všechny zamyslet se nad tím, jak žili nebo co dělali. Svoboda už není automatické slovo, začínáme o ní všichni přemýšlet. Velké restrikce a nutnost žít a fungovat podle pravidel a dodržovat věci, které jsou nařízené, jsou nyní naší součástí. Nechcete porušovat pravidla a nařízení, která jsou platná, ovšem musíte si plnit své závazky? A právě od dubna začínají nejrůznější schůze a bytové družstvo se schází, aby rozhodovalo. A co teď, když není možné se scházet? Musíte to vyřešit jinak!

Online schůze i hlasování

Jak se mohou sousedé domlouvat a hlasovat o různých možnostech a potřebách, které ve vašem domě musí proběhnout, když se scházet nesmíte? Díky hlasování online! Podle zákona se každé SVJ/BD musí sejít a to minimálně jednou do roka. Mělo to být právě v této době a vy řešíte, co teď dělat? Sousedé.cz přináší dobrou alternativu a možnost, jak schůzi uskutečnit a třeba také uspořádat hlasování. V rámci virtuálních schůzí se můžete setkávat v libovolném počtu, v pohodlí domova nebo kdekoliv, kde právě budete a to bez strachu, že sebe nebo své okolí nakazíte.

Každý hlasuje přes aplikaci

Od ledna nově přinesli Sousedé.cz online hlasování, které je v aktuální situaci víc než potřebné. Vše probíhá bezpečně a v souladu se stanovami, on-line hlas můžete dát kdekoliv, kde jste – na chalupě, chatě, terase, doma nebo v práci. Vše je jednoduché. Poslouží vám mobilní aplikace, kdy ušetříte peníze i čas druhých, hlasovat můžete na více úrovních, řešit se může problém okamžitě a to i v době koronaviru a zákazu shromažďování. Jednoduše založíte dům, z katastru nemovitostí si automaticky načtete všechny vlastníky a poté už stačí se přihlásit do online hlasování a můžete jít na věc!

Prev Post

Stylové venkovní osvětlení

Next Post

Dobrá příprava na pracovní pohovor…

post-bars