Solné lampy jsou více než půvabnou dekorací

Dokážete si najít pro sebe chvilku klidu, kdy si odpočinete po dlouhém dni a oddáváte se relaxaci? Někteří rádi relaxují na gauči, v posteli a někteří třeba ve vaně. Jedním z nejlepších společníků při relaxaci je solná lampa. Jde o krásnou dekoraci vyrobenou z bloku himalájské soli. Má oranžovo růžovou barvu, půvabný vzhled a když se rozzáří, tak vydává slabé a příjemné světlo, které je pro relaxaci jako stvořené.

Solné lampy mají další skvělou vlastnost, umí předat vzduchu záporný náboj. Všude v přírodě a kolem vody naleznete zdravý vzduch se záporným nábojem. V našich domácnostech jsme obklopeni elektronikou, spotřebiči a elektrickými rozvody, které vytváří elektromagnetické pole, které vzduchu dá kladný náboj. Vzduch se náhle stane nezdravým. Himalájská sůl dokáže vzduch ionizovat, aby měl zase zdravý záporný náboj.

Tato vlastnost himalájské soli se využívá například v lázních a solných jeskyních, kam chodí lidé s dýchacími obtížemi, aby se mohli nadýchat zdravého vzduchu, který posílí jejich organismus. Předměty z himalájské soli jsou vhodné do domácnosti pro každého a zejména pro ty s dýchacími obtížemi a alergiemi.

Solné produkty

Solných produktů je mnoho, od misek se surovými kusy soli až po sochy, obklady a mnoho dalšího. Solné lampy jsou tak rozšířené, protože jsou velmi praktické, pomáhají s lepším ovzduším a zároveň jsou zdrojem příjemného tlumeného světla. Pokud máte rádi romantiku, zhasněte všechna světla a pořiďte si solné svícny, vytvoří vám úchvatnou romantickou atmosféru. Sortiment z himalájské soli najdete v eshopu Magieprirody.cz, najdete zde také například yoni vajíčko a další zajímavé produkty.