Špecialista na prepravky vám zaistí všetky druhy av potrebnom množstve

Stretávate sa s nedostatkom prepraviek? Sú dôležité snáď všade. Nevyhnutnosťou sa stali nielen v skladoch, ale všade, kde je potrebné manipulovať s rôznymi výrobkami alebo aj materiálom. Možno ste sa dostali do situácie, že ich máte nedostatok. Prepravok nie je nikdy dosť a aby vám neschádzali, je vhodné si zaistiť ich spoľahlivého dodávateľa. Skvelou voľbou je spoločnosť PK group, ktorá dodáva všetky druhy prepraviek.

Vyberte si vhodný druh prepraviek

Prepravky sa vyrábajú v toľkých druhoch, aby uspokojili dopyt firiem z mnohých odborov. Pokiaľ pracujete s potravinami, môžete si napríklad zaistiť prepravky na pečivo a cukrárske výrobky, ovocie a zeleninu, mäso a ďalšie. V skladoch av regáloch obchodov prídu vhod stohovateľné zasúvacie prepravky. Pokiaľ potrebujete prepravky pre strojársky priemysel alebo podobné odbory, skvelé sú KLT prepravky alebo Euro prepravky, ktoré majú univerzálne použitie. Také prepravky sú vysoko odolné a majú dlhú životnosť. Ak chcete mať prepravky, ktoré zaberú minimum miesta, môžete si zaobstarať skladacie prepravky.
Prepravky môžu byť plné, perforované alebo aj s vekom. Každý druh prepraviek sa vám ponúka v rôznych rozmeroch. Ponúka sa vám aj široké príslušenstvo k prepravkám. Pre pravidelnú manipuláciu s prepravkami je vhodné si obstarať podvozky pre prepravky, ktoré v ponuke taktiež nájdete. Nie všetko je dobré skladovať v prepravkách a tak v ponuke nájdete napríklad aj nádoby, sudy a barely. Vyberať si môžete aj plastové palety a boxy. Sortiment eshopu je veľmi prehľadne rozdelený, takže ľahko nájdete to, čo hľadáte. Jednotlivé kategórie aj produkty sú detailne popísané, aby ste mali istotu, že vyberáte správne.