Světelné logo – moderní řešení reklamy

Budování podvědomí o firmě, případně značce, a reklama celkově vždycky společně hrály důležitou roli. Nová doba samozřejmě přináší nové postupy a technologie a byla by více než škoda jich nevyužít. Neefektivní reklama totiž může způsobit víc škody než užitku, a o to určitě nikdo nestojí.

Logo firmy a jeho důležitost

Logo je v podstatě grafická značka, nebo chcete-li podpis určité organizace, společnosti nebo firmy. Většinou je velmi jednoduché, snadno zapamatovatelné a samozřejmě zcela originální, aby nebyl problém jej odlišit od jiných. Toto logo se potom používá na většině produktů nebo na propagačních materiálech firmy.

Co je to projekce loga?

Projekce loga je velice zajímavé a efektivní řešení propagace firmy. V podstatě se jedná o projekci loga všude tam, kde logo může zaujmout a přilákat potencionální zákazníky. Využít můžete i služeb odborníků z Visap.cz, kteří nabízejí efektivní řešení formou světelné projekce. Promítaný obraz má navíc řadu výhod, které tištěný nebo třeba malovaný nemá. Mezi ně patří:

  • Možnost promítat logo i tam, kde by to za jiných okolností nebylo možné – mezi taková místa patří jak nepřístupná místa na zdi, volné plochy na budovách nebo za použití prvku, kterým je podlahová LED projekce.

  • Možnost interaktivního loga – za předpokladu, že firma nemá statické logo, ale nějakým způsobem interaktivní, může jej s klidem promítat v jeho plné kráse.
  • Snadná výměna nebo střídání motivů – výměna loga nemusí mít za následek strhávání omítky, nebo složité přemalování. Jednoduše se začne promítat logo nové.
  • Několikanásobně nižší náklady – náklady na dataprojektory, které logo promítají nejsou příliš vysoké a samozřejmě mohou být zapnuté jen v době, kdy má někdo skutečně šanci logo spatřit.

Kde všude logo promítat?

Možností je celá řada. Největší využití má tato moderní technologie hlavně na různých veletrzích, v showroomech nebo při jakémkoliv stánkovém prodeji. Promítané logo, které navíc může být v pohybu nebo se měnit, nejen zaručeně upoutá pozornost, ale i odliší od konkurence.