Tiskněte online – jak na to?

Možná máte stále v živé paměti, jak se fotky a ostatní dokumenty nebo také originální přání a jiné věci tiskli. A to tak, že jste odnesli negativy nebo originály offline na místo, kde se toho ujali profesionálové. Stále existují profesionální tiskárny, které pro vás vytvoří takřka cokoliv, co si zamanete. Jen ušetříte čas, cestu do tiskárny a také cestu za vyzvednutí. Jak? Jednoduše. Tisk online vám ušetří spoustu času a přinese služby, jako všichni ostatní. Navíc si přesně vyberete to, co potřebujete. Využijte možnosti být online a neřešit, kdo zásilku odnese nebo vyzvedne. Co vše si můžete zajistit touto formou?

Vizitky pro vaše zaměstnance

Scházejí se vaši obchodníci nebo vedoucí s potenciálními klienty? Pak na sebe určitě potřebují zanechat kontakty. I když je to poměrně snadné napsat někomu své telefonní číslo nebo poslat e-mail, vždy působí profesionálně, když podáte druhým vizitku, kde budou všechny vaše údaje. Kde sehnat vizitky levně? U ABC tiskárny. Uděláte skvělý první dojem a co víc, tiskárna vám připraví vizitky přesně na míru. Máte svůj vlastní design? I ten vám pomohou převést na papír, který bude skvělým marketingovým nástrojem. Kvalitní papír, dobrý design a profi tisk. To všechno vaší vizitce dodává punc profesionality.

Plakáty pro vaše akce

Vaše propagace služby, výrobků nebo akcí se neobejde bez plakátu. Ať už si vyberete velký nebo menší rozměr, oblepíte jimi celé své okolí nebo vhodíte do schránky všem potenciálním klientům, vždy je potřeba je zařadit do celistvosti propagace. Tisk plakátů patří ke klasické tištěné propagaci a veřejnost umí zaujmout napříč cílovými skupinami. Samozřejmostí je správný design, který podpoříte kvalitním tiskem a moderními technologiemi. Vaše propagace tak dostane nový rozměr.