Toužíte řídit elektrické auto Tesla? Využijte možnosti pronájmu a vychutnejte si nezapomenutelnou jízdu

Říká se, že pokud jednou řídíte elektromobil, nikdy na tuto jízdu nezapomenete. A co teprve, když máte možnost řídit elektromobil značky Tesla. Elektromobil je tiché a rychlé vozidlo, což je známkou luxusních aut. Zapůjčení Tesly je reálné, když víte na koho se obrátit.

Několik typů elektromobilů Tesla určených k pronájmu

Na webu pujcovna-tesla.cz zjistíte, že možnost řídit elektromobil Tesla je více než reálné. Na webu je výběr ze tří variant elektromobil Tesla, z nichž jeden je dokonce sedmimístný. Existuje mnoho příležitostí k jízdě v luxusním elektromobilu.

Rande

Rande, a zejména to první, je jednou z mnoha možností, jak udělat dojem. Vyzvednutí vyvolené v elektromobilu může celou schůzku povznést zcela na jinou úroveň, především když je dívka ekologicky založená. Vyjížďka v elektromobilu zakončená piknikem při západu slunce – to může být dokonalé rande.

Výlet

Díky možnosti pronájmu sedmimístného vozu Tesla se může na výlet v elektromobilu vydat i více lidí. Vezměte rodinu, přátelé a vyrazte na výlet, kde si užijete nejen cíl, ale také samotnou cestu.

Svatební den

„Den D“ by měl vždy být dokonalý v každém směru. Novomanželé odjíždějící v luxusním elektromobil vstříc šťastné budoucnosti, to vše může celý významný den umocnit a přidat mu na důležitosti.

Řízení elektromobilu si zamilujete

Řízení elektromobilu je osvěžujícím způsobem jiný zážitek. Budete překvapeni, jak je tichý a rychlý. Podobně jako u „klasických“ vozů, i elektromobil má všechny důležité údaje na palubní desce, což může některé řidiče uklidnit.

Zeptejte se kteréhokoliv řidiče elektromobilu, zda by se vrátil ke klasickému. Zjistíte, že nikdo z nich by neměnil. Objevte i vy výhody řízení elektromobilu tím, že si pronajmete vůz Tesla na jeden den.