Ubytujte se v korunách stromů a užijte si skvostný klid

Život většiny lidí by se dal jen těžko popsat jako příjemný, celé dny jsou ve stresu a nemají čas téměř na nic, ani na odpočinek. Když už je chvíle klidu, obvykle se stráví koukáním do monitoru, televize nebo displeje telefonu. Nepřipadá vám, že vám chybí energie? Každé tělo potřebuje dobít a neexistuje lepší místo k dobití ztracené energie, než v krásné a čisté přírodě. Udělejte si volno, ale namísto dovolené v běžném hotelu zkuste něco nevšedního, zvolte ubytování v korunách stromů.

Okuste luxusní domy na stromě

Domek na stromě nemusí být jen malá nevzhledná bouda ve větvích, může mít podobu luxusního domu, kde budete mít maximální komfort. Nabízí se vám Treehouse Ještěd, jedná se o skvostné domy na stromě, které jsou zasazené do horské přírody. Budete uprostřed lesů a široko daleko neuvidíte žádné lidi ani domy. Občas je potřeba si odpočinout od rušeného města a od starostí. Snad největším protivníkem je elektronika, proto v domech nenajdete elektřinu. Konečně strávíte večer jinak, než před obrazovkou. Najdete si čas na věcí, na které jste dříve čas neměli a uvědomíte si důležité životní hodnoty. Pokud vyrazíte s protějškem, rodinou nebo přáteli, konečně si na sebe najdete čas.

Z domů na stromě je úchvatný výhled na Ještěd, Bezděz i Ralskou pahorkatinu. Náhle si uvědomíte, že se obejdete bez všech těch vymožeností, které jste považovali za důležité. Ráno vás vzbudí zpěv ptáků a z okna uvidíte východ slunce nad korunami stromů. Večer se můžete třeba zavěsit do houpací sítě a pozorovat hvězdy se skleničku vína v ruce. Přes den můžete podnikat výlety do okolí, grilovat nebo třeba využívat venkovní saunu. Budete si zde připadat jako v ráji. Jedná se o zážitek na celý život, který si budete chtít zopakovat. Zjistěte více informací na Treehousejested.cz.