Vánoční dárky ve formě zážitků? Proč ano?

Pod vánoční stromeček nemusíte přátelům a blízkým shánět pouze hmotné dárky. Vsaďte tyto Vánoce na dárky nehmotné, na zážitky, které potěší a mohou druhým lidem splnit jejich sen. Z jakých zážitků můžete vybírat?

Relaxace vs. adrenalin

Svým blízkým a přátelům můžete  věnovat příjemný relaxační zážitek ve formě masáží, manikúry, pedikúry, poukazu ke kadeřníkovi či wellness víkendem. Každý člověk jistě věnovaný čas pro sebe ocení. Pokud však hledáte dárek spíše pro adrenalinové nadšence, zkuste zvolit bungee jumping, seskok padákem, let balonem, hodinu v surf aréně, trampolínové aréně či ať se proletí v tunelu.

Kulturní zážitek a skvělá večeře

Sáhnout můžete i po kulturním zážitku ve formě lístků do divadla, na koncert, výstavu či speciální představení. Skvělým dárkem je také poukaz do kvalitní restaurace, které často nabízí i degustační menu. Vybrat si můžete z pestré škály restaurací, které nabízí různé druhy mezinárodních kuchyní. Ideální dárek pro páry, které potřebují mít chvíli čas sami pro sebe. Věnujte letos pod vánoční stromeček nezapomenutelné zážitky!