Vánoční dárky ve formě zážitků? Proč ano?

Pod vánoční stromeček nemusíte přátelům a blízkým shánět pouze hmotné dárky. Vsaďte tyto Vánoce na dárky nehmotné, na zážitky, které potěší a mohou druhým lidem splnit jejich sen. Z jakých zážitků můžete vybírat?

Relaxace vs. adrenalin

Svým blízkým a přátelům můžete  věnovat příjemný relaxační zážitek ve formě masáží, manikúry, pedikúry, poukazu ke kadeřníkovi, vánoční přání s penězi, či wellness víkendem. Každý člověk jistě věnovaný čas pro sebe ocení. Pokud však hledáte dárek spíše pro adrenalinové nadšence, zkuste zvolit bungee jumping, seskok padákem, let balonem, hodinu v surf aréně, trampolínové aréně či ať se proletí v tunelu.

Kulturní zážitek a skvělá večeře

Sáhnout můžete i po kulturním zážitku ve formě lístků do divadla, na koncert, výstavu či speciální představení. Skvělým dárkem je také poukaz do kvalitní restaurace, které často nabízí i degustační menu. Vybrat si můžete z pestré škály restaurací, které nabízí různé druhy mezinárodních kuchyní. Ideální dárek pro páry, které potřebují mít chvíli čas sami pro sebe. Věnujte letos pod vánoční stromeček nezapomenutelné zážitky!