Vyberte si sídlo firmy – adresu, která vás bude reprezentovat!

Při zařizování nové firmy určitě přemýšlíte nad tím, kde budete mít své sídlo. Jaká adresa bude ta, která vám bude patřit? I když sídlo můžete mít jiné než místo, kde skutečně budete fungovat, vždy se uvádí sídlo firmy. Kde si jej tedy nechat napsat? Chtělo by to jistě místo, které bude prestižní a bude se velmi dobře vyjímat na vizitkách nebo při sepisování smluv a podobně. Chcete jednoduše vyřešit sídlo pro svou firmu? Je to jednodušší, než si možná myslíte, když víte, kam se obrátit a jaké služby využívat.

Sídlo firmy, které se líbí

Stačí jen vyzkoušet stránku https://www.sidlo.biz/ a zde si objednat sídlo pro vaši firmu. Následně vás budou kontaktovat, vše potřebné pro smlouvu s vámi domluví, připraví souhlas s umístěním sídla a také smlouvu. Pošlou, vy si vše projdete, zkontrolujete a pošlete podepsané zpátky. Získáváte tak souhlas, se kterým půjdete na živnostenský úřad či obchodní rejstřík a sídlo firmy se změní. Je to opravdu tak jednoduché, žádné dlouhé fronty, složité dohadování s úředníky nebo vypisování spousty papírů. Jednoduše, bez zbytečného stresu či problému. A sídlo vaší firmy se tak rázem změní a bude na prestižní adrese!

Sídlo firmy a virtuální kancelář

Získáte tak sídlo firmy a také kontaktní adresy. K tomu navíc můžete získat komplexní služby virtuální kanceláře, tedy spoustu dalších doplňkových služeb, které vám zjednoduší život. Se změnou sídla firmy nemusíte stěhovat kanceláře na lepší místo. Získáte tak prestižní adresu, která vám pomůže například při získávání lepších zakázek a celkově posune renomé firmy výš. Se změnou nemusíte obepisovat všechny stávající klienty či dodavatele, stačí upravit adresu v systému pro přeposílání pošty a budete mít hotovo. Navíc se zde archivuje došlá pošta a také vám mohou přeposlat poštu do zahraničí.