Vylepšení vaší fotopasti na dosah ruky

Už jste si vybrali tu správnou fotopast? Teď je na čase zvážit, zda k ní přikoupit i nějaké příslušenství. Nahlédněme pod pokličku této kategorie.

Uzamkněte ji jako poklad

Pro začátek je dobré zmínit, že vždy musíte zohlednit váš typ fotopasti. Úvodem je ji třeba zabezpečit. Pro toto zabezpečení sáhněte po lanovém zámku. Pokud si nejste jisti požadovanou délkou, je nejjednodušší zvolit zkracovací ocelový zámek. U nás jej najdete ve výchozí délce 180 cm, ta konečná už je na vás. Pokud zvolíte šířku minimálně 6 mm, bude dostatečná k ochraně vaší fotopasti.

Dvojitá ochrana neuškodí

Ochranu své fotopasti zvýšíte, pokud lanový zámek použijete v kombinaci s kovovým boxem, který vaše fotopasti ochrání. Sníží riziko odcizení, jelikož fotopast bude méně nápadná. Dalším pozitivem je fakt, že kovový box sníží vliv povětrnostních podmínek na fotopast. Přidáte jí tak na životnosti v obou možných variantách.

Kvalitní data pro rychlý přenos

Bez SIM karty se neobejdete, obzvlášť jste-li vlastníkem fotopasti s GMS. Důležité je zvolit SIM kartu, která má předplacený internet. Na trhu je několik možností, stačí tak zvolit tu, která se vám vyplatí. Doporučujeme si na mapě pokrytí mobilními operátory zhlédnout, jestli v místě uložení bude Sim karta disponovat dostatečným signálem.

Pro sloní paměť

I když má většina fotopastí disponuje funkcí na přepis paměti, nové fotky nahradí ty staré. Je dobré si zajistit dostatečný úložný prostor. Představte si situaci, kdy jedete na dovolenou, která se protáhne. Při malé paměti hrozí riziko, že o fotky přijdete dřív, než si je prohlédnete, v druhém případě vám fotopast přestane ukládat fotky úplně. Proto zhodnoťte všechny faktory a vyberte tu správnou velikost paměti právě pro vás. K dispozici máte výběr 8 GB až 32 GB.

Máte vybráno? Pořízení příslušenství pro fotopasti je vhodnou investicí – využijete tak maximum z toho, co vaše fotopast nabízí.