Výroba a instalace reklam

Dnešní velkoměsta včetně Prahy hýří po setmění barvami, kterými svítí nejrůznější reklamy. Z velké části je to i zásluhou české firmy Sky-Walker Reklama s.r.o., která již od roku 2000 vyrábí a instaluje reklamy a 3D plastické nápisy Praha. K jejím produktům patří také různé znaky, 3D loga a další reklamní a propagační prvky.

Nabídka 3D plastických nápisů

Zákazníci, kterými mohou být jak velké firmy, tak drobní živnostníci, si mohou objednat podle svého přání buď 3D nápisy a loga světelné, nebo 3D nápisy a loga nesvětelné. Světelné vyrábí firma Sky-Walker Reklama v několika variantách. Základními variantami jsou:

  • prosvětlená čela 3D nápisu
  • 3D nápis nebo logo odsazené od podkladu a svítící dozadu
  • prosvětlení na přední i zadní straně
  • varianta s prosvětlením také boků 3D nápisu či loga
  • svítící 3D písmo i podklad
  • svítící kontury plastického písma

Výroba plastických nápisů a log

K výrobě těchto produktů se používá různý materiál. Nejčastěji je to hliník, ale i jiné kovy, jako je zejména pozink, mosaz, nerezová ocel, ale také kompozitní materiály, kterými jsou dibond a jiné. Pro plastické písmo a znaky firma často frézuje nebo laseruje dřevo, ABS, akryláty, polykarbonáty, PET-G, pěněné PVC a řadu dalších druhů materiálů. Světelné 3D nápisy a loga vyrábí firma na přání zákazníka také z extrudovaných polystyrenů s povrchovou úpravou a dekorativním čelem.

Technologie výroby

Při výrobě světelných 3D nápisů a log z extrudovaných polystyrenů se používá kvalitní LED technologie, kterou se dosahuje požadovaného prosvícení 3D nápisů a plastických log. Barvy svitu se upravují podle korporátních barev. Odolnosti povrchové úpravy se dosahuje nástřikem dvousložkového autolaku. Nesvětelná 3D plastická reklama Praha se vyrábí ze stejných materiálů jako je to v případě světelných plastických nápisů a log.

Další produkty

Vedle 3D nápisů jsou to i aktivní reklamy s pohybem, reklamní plachty, vlajky a malby, orientační systémy a navigace, podstavce, stojany a stojánky. Firma Sky-Walker Reklama zajišťuje i povolení reklamy, poskytuje projektovou dokumentaci a provádí také profesionální instalaci reklam.