Zajistěte si krásnou dovolenou v Nízkých Tatrách

Milujete divokou přírodu, krásné hory a čerstvý horský vzduch? V takovém případě nemusíte jezdit nikam daleko, stačí se vypravit na Slovensko do Nízkých Tater. Nabízí se vám zde vše, co potřebujete pro aktivní dovolenou, je zde nespočet míst pro dlouhé tůry a sportovní aktivity. Můžete sem vyrazit v jakémkoliv ročním období a vždy si zde užijete mnoho skvělých zážitků. V neposlední řadě si vychutnáte místní lahodné pokrmy a jedinečný folklór.

Kde se v Nízkých Tatrách ubytovat?

Chcete rezervovat hotel v Nízkých Tatrách? Zajištění ubytování byste vždy měli zařizovat předem, abyste měli jistotu, že včas naleznete vhodné ubytování pro vás i vaší rodinu. Jestliže nemáte s ubytováním v Tatrách příliš zkušeností a chcete mít jistotu spokojenosti, pro ubytování zvolte Hotel Björnson. Jedná se o nejoblíbenější a nejvyhlášenější hotel v této oblasti. Má perfektní umístění, protože se nachází v Demänovské dolině a to uprostřed lyžařského střediska Jasná. Nejedná se o jednu budovu, ale je to celý ubytovací komplex, který se skládá z původního hotelu Bjornsonka, který je ve tradičním horském stylu, dále ze Villy, Hostelu a nových chatek TREE HOUSES. Celková ubytovací kapacita hotelu je 216 lůžek, včetně přistýlek.

Mnoho lidí chce vybrat pro ubytování hotel Chopok, protože jde o třetí nejvyšší horu Nízkých Tater a nabízí panoramatický výhled na Vysoké Tatry, Liptov a údolí Hronu. Jelikož se hotel Björnson nachází přímo pod lanovkou na Chopok, máte k této hoře z hotelu nejlepší přístup. Nabízí se vám široký výběr pokojů. Hotel je jako stvořený pro rodiny s dětmi a přivítá dokonce i vaše čtyřnohé přátele. Zajistěte si překrásnou dovolenu, na kterou budete vzpomínat celý život, Nízké Tatry vám nabízí otevřenou náruč.