Zajistěte si kvalitní dodávku bez čekání

Potřebujete dodávku pro svůj byznys? Jedná se o nejvíce všestranný vůz, který je důležitý pro firmy z mnoha oborů. Mnoho lidí si kupuje ojeté dodávky, vy si ale můžete za velmi výhodných podmínek pořídit dodávky nové a to bez čekání. Pro jaké účely dodávku potřebujete? Někteří potřebují rozvážet balíky, jiní chtějí stěhovat nábytek, vozit zaměstnance nebo třeba cestovat s materiálem. Můžete mít dodávky všech tvarů a velikostí, stačí se obrátit na specialistu, kterým je portál Nasedniajed.cz.

Dodávky na míru od značky Opel

Opel patří mezi nejspolehlivější a nejkvalitnější značky dodávek za skvělou cenu. Ihned k odběru je vám valnik s plachtou, různé typy nástaveb i klasické furgony. Na těchto dodávkách je skvělé, že mají váhu do 3,5 tuny a k jejich řízení vám postačí řidičské oprávnění skupiny B. Není zde žádné mýto, žádný tachograf a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Jestliže budete mít zájem o nástavbu, bude vám zajištěna kvalitní česká nástavba a vůz budete mít k dispozici už do 3-4 týdnů. Dodávky mají nízké provozní náklady a stanou se skvělými společníky pro vaše podnikání.

Skladem se vám nabízí nový valník s plachtou pro 8 i 10 palet. Z furgonů jsou vám k dispozici vozy Combo Van L2H1, Vivaro Van L2H1, Nové Movano Van L2H2 a Nové Movano Van L3H2. Můžete si objednat i podvozek Movano L3H1 nebo Movano Eurobox. Přejete si nástavbu? Můžete mít nástavby v mnoha provedeních, od chladící nástavby až po hydraulické čelo a mnoho dalšího.

Stále větší zájem je také o operativní pronájem vozů. Na webu si můžete vybrat pro operativní pronájem Movano Van L2H2 i L3H2. Nabízí se vám také možnost půjčení dodávky, to se vyplatí každému, kdo potřebuje dodávku jen nárazově. Zajistěte si kvalitní a nové dodávky chytře, k dispozici jsou i vám.