Zajistěte si kvalitní termočlánky
25 května, 2022

Zajistěte si kvalitní termočlánky

By

Termočlánky jsou důležitými snímači teploty, které se nejčastěji používají pro měření teplot v řádech stovek stupňů Celsia. Jedná se o velmi specifický produkt, pro který je vhodné vybrat specialistu, který se v oboru vyzná. Nejlepší volbou je česká společnost MAVIS Nový Bor s.r.o., která se výrobou termočlánku zabývá. Může vám zajistit zakázkovou výrobu na míru. Existuje nespočet procesů, u kterých je zapotřebí přesně změřit teplotu. Vzhledem k takové rozmanitosti nelze spoléhat na běžnou sériovou výrobu a tak vám společnost vyrobí snímače teploty i veškeré příslušenství na míru, aby plně vyhovovalo. Dokonce vám dokáže zajistit i opravu poškozených snímačů teploty.

Jaké termočlánky potřebujete?

Společnost nabízí jak termoelektrické snímače teploty s jednoduchou keramickou jímkou, tak i armatury termoelektrických snímačů s dvojitou keramickou jímkou. O jaký termočlánek máte zájem? Společnost nabízí všechny své produkty na svém webu Mavis.cz. Sortiment webu je velmi přehledně nafocený, zakreslený i popsaný, takže vždy budete vědět, jestli je daný produkt pro vás vhodný. Kromě termoelektrických snímačů teploty se vám nabízí také odporové snímače teploty, příslušenství snímačů teploty, kabely a vodiče, regulátory a zobrazovače, průtokoměry a ostatní. Na webu společnosti je vám k dispozici i termočlánek k tabulka.

Společnost má mnoho zkušeností, na trhu je už od roku 1993, kdy byla založena. Postupně rozšiřovala svou působnost a portfolio produktů. Vyrábí snímače teplot, které dokáží měřit teplotu od -200 °C až do 1900 °C. Jelikož tvoří velký podíl výroby zakázková výroba, firma dbá na velmi individuální přístup ke každému zákazníkovi, aby získal přesně to, co potřebuje. Jelikož společnost disponuje akreditovanou kalibrační laboratoří, zajišťuje kalibrace snímačů teploty. Provoz laboratoře podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Své zkušenosti společnost využívá i k odbornému poradenství. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se na společnost obrátit a ona vám zajistí odpovědi od těch nejpovolanějších v oboru.

Prev Post

Dronová show je novinkou, která…

Next Post

Kontejnery k pronájmu – zajistěte…

post-bars