Zapomeňte na nudné masáže a vychutnejte si erotickou masáž!

Kromě intenzivního potěšení ze vzrušení a smyslné intimity vám erotická masáž poskytuje jedinečnou relaxaci a nakrmí vaše tělo i duši. Kromě toho existuje mnoho nepřekvapivých zdravotních výhod, které přicházejí s erotickým vzrušením a orgasmem (které často zůstávají nepovšimnuty!). Masážní salon DIAMOND MASSAGE v Praze umožňuje svým klientům dokonalé profesionální masáže. Pokud nejste příznivci standardních erotických masáží, můžete prožít neobvyklé chvíle při nuru masáži nebo zkusit tantra masáže.

Erotická masáž může pozitivně ovlivnit imunitní systém

Pravidelné masáže posilují počet bílých krvinek, které hrají zásadní roli při obraně těla před nemocemi. Když se k běžné masáží přidají smyslné prvky, výhody jen vzkvétají. Lidé, kteří mají pravidelně orgasmus, mají vyšší hladinu protilátek, které chrání tělo před choroboplodnými zárodky a viry. Takže pokud chcete méně nemocných dní, erotické masáže jsou výhra!

Pravidelná erotická masáž může snížit riziko infarktu

Mnozí často říkají, že klíčem k dobrému srdci je dobrý sexuální život – a ne, není to mýtus! Smyslná masáž je účinný způsob, jak zvýšit tepovou frekvenci a zároveň udržet hladinu estrogenu a testosteronu pod kontrolou. Když jsou tyto hormony nízké, může se začít vyvíjet řada problémů. Patří mezi ně osteoporóza a v těžších případech onemocnění srdce. Muži, kteří mají orgasmus alespoň dvakrát týdně, mají poloviční pravděpodobnost úmrtí na srdeční onemocnění než ti, kteří sex mají jen zřídka. Takže pokud si chcete udržet zdravé srdce, nehledejte nic jiného než erotickou masáž!

Zlepšuje sexuální výdrž

Cvičení dělá mistra jako všechno – díky pravidelné erotické masáži získá muž (na erotickou masáž chodí i ženy) výdrž hřebce. Erotická masáž vás naučí, co vás baví a jak z intimního zážitku vytěžit maximum. Pokud tedy hledáte způsoby, jak si naklonit partnera a dopřát mu nezapomenutelný večer, pak je erotická masáž tou nejlepší zkouškou!