Zvolte si plot podle sebe

Dnešním trendem je stěhovat se spíš na venkov, lidé utíkají z větších měst za větším klidem i alespoň o trochu levnějšími pozemky. Ať už ale máte dům na venkově nebo ve městě, bude třeba jej ohradit plotem. Je to naprosto pochopitelné, člověk se za plotem hned cítí bezpečněji a má také mnohem víc soukromí. Na trhu naleznete velké množství nejrůznějších druhů oplocení, je tedy třeba vybrat optimální řešení pro vás.

Proč zrovna betonový

Betonový plot je jasnou volbou pro každého, kdo chce kolem svého domu pevný plot s dlouhou výdrží. Betonové oplocení nemusí působit jako vězeňská zeď, záleží pouze na tom, jak si plot navrhnete vzhledem k tomu, kolik možností a variací je k dispozici. Každý dům je jiný, takže je třeba jen vybrat vhodné oplocení tak, aby ladilo k vašemu domu. Vedle praktických vlastností, mezi které patří zejména vysoká odolnost a pevnost, jistě oceníte jednoduchou montáž a estetický vzhled. Betonové ploty se skládají z průběžných sloupků zapuštěných hluboko do země a plotových dílců zasunutých mezi jednotlivé sloupky. Konstrukce betonového plotu je poměrně jednoduchá a efektivní. Díky skladbě z betonu jsou betonové ploty vysoce odolné, pevné, nevyžadují žádnou údržbu a pochlubí se dlouhou životností.

Praktická stránka je jedna věc, u plotu je však zapotřebí také estetická stránka. Pokud má plot zdobit a doplňovat dům, je třeba, aby s ním alespoň ladil. Proto je také estetická stránka plotu důležitá. Betonové ploty jsou estetickým prvkem, který designově doplní i váš dům. Vyberte si vhodnou výšku, barvu, dekor a tvar zakončení oplocení a navrhněte si váš vlastní betonový plot na míru. Vsaďte na zkušenou firmu Kulkabex, s.r.o., která se postará o dodání a odbornou montáž plotu kolem vašeho domu. Navštivte vzorkovou prodejnu, nebo vyzkoušejte on-line konfigurátor a sestavte si váš vlastní plot na míru.