Ušetřete za jednorázové dětské plenky. Vyzkoušejte levné a kvalitní plenky DADA

Malé děti si žádají spoustu vybavení a potřeb, které dokud je nemáme, vůbec neřešíme. Řeč přitom není jen o dětském nábytku, oblečení nebo třeba speciální stravě, lécích, drogerii, ale také o plenkách. Někdo se rozhodne pro látkové pleny, někdo volí jednorázové dětské plenky, mnoho rodičů oba typy kombinuje, a když je doma, „látkuje“, na výletech, dovolených nebo při jiných pobytech mimo domov volí pohodlnější jednorázové dětské pleny.  

Kvalitní a levné DADA dětské jednorázové plenky 

Není vůbec snadné najít vyhovující kvalitní jednorázové plenky. Jen velmi málo rodičů zůstává u těch, které koupí jako první do porodnice pro novorozence. Mnohdy totiž investujeme do nejdražších jednorázových plen v domnění, že jsou nejlepší, výborně sají, drží, nedráždí jemnou dětskou pokožku, vydrží i několik hodin nebo celou noc… Ovšem rychle zjišťujeme, že za vysokou cenu nedostáváme to, co čekáme.  

Řešením jsou jednorázové dětské plenky Dada extra soft 4 nebo jiné velikosti, příp. jiná série. Všechny plenky Dada jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale protože jsou kvalitní a levné, mají i u nás spoustu příznivců a „odchovaly“ spoustu spokojených dětí. 

Dada vyrábí plenky ve třech sériích, a to Extra soft, Extra care a Pure care, takže si vybere rodič každého dítka, i toho, které má obzvlášť citlivou pokožku náchylnou k tvorbě opruzenin a podráždění. Nechybí ani vlhčené ubrousky, které velmi usnadňují nejen přebalování dětí, ale i péči o ně při mnoha činnostech. 

Vyzkoušet můžete i dětské jednorázové kalhotky Dada Pants, které jsou určeny zejména pro děti, které se učí chodit na WC nebo nočník. Díky plenkovým kalhotkám se jim snadno svlékne, oblékne, a kdyby náhodou nestihly doběhnout, není potřeba řešit výměnu oblečení, dítko se nebude stydět, rodič nebude ztrácet nervy… 

Nejen plenky Dada, ale i zboží od jiných firem pro děti a maminky najdete na Kupplenky.cz. Využijte výhodných cen i zajímavých akcí a těšte se z kvalitního zboží koupeného s úsporou.