Erotické hračky – jaké si pořídit do vaší sbírky?
18 prosince, 2018

Erotické hračky – jaké si pořídit do vaší sbírky?

By

Ohledem erotických pomůcek se toho jistě napsalo a řeklo mnoho. Ve chvíli, kdy si chcete dopřát nějaké to potěšení, pak přemýšlíte, co si k tomu dopřát. Možná nějaký ten erotický film? Uděláte si s partnerem dobrou večeři, pěkně se obléknete, vyrazíte do společnosti a večer si uděláte pěkný. Vyhradíte si na sebe celou noc, a co se bude dít? To už je jen a jen na vás. Někdy si postelové hrátky můžete zpestřit nějakými zvláštními praktikami nebo různými hračkami.

Pomocník, který přinese oživení

Když se řekne erotická hračka nebo pomůcka, pak každého napadne asi ta nejznámější. Vibrátor. Využít jej mohou ženy samy, ve chvílích, kdy jsou single nebo nemají partnera. Využívat jej mohou však také páry pro oživení svých sexuálních hrátek. Kromě vibrátorů můžete sáhnout po mnoha jiných kouscích. Muži si jistě užijí erekční kroužky, které jsou skvělé pro zlepšení a zvýšení erekce.

Jde v postatě o erotickou pomůcku, která tvoří umělou zábranu odtoku žilní krve, což napomáhá ke zvyšování plnění topořivých tělísek. Tím se zlepšuje a také zvyšuje erekce. Jednotlivé kroužky mohou být buď pružné, nebo utahovací, podle toho, jaký kousek zvolíte. Pokud jsou muži osamoceni a klasická masturbace už je tak trochu „nuda“, pak si můžete pořídit masturbátory nebo umělé vagíny. Jde o skvělou techniku, se kterou bude masturbace zase o něco jiná a možná i lepší!

Jde o velmi oblíbenou pomůcku nejen osamělých mužů, ale také může být skvělým pomocníkem pro zpestření milostného a partnerského života. Vyzkoušet můžete jednotlivé kousky v různých tvarech, vibrační nebo nevibrační, ve tvarech úst, vagíny nebo zadečku, zkrátka to, na co si vzpomenete. Vyzkoušejte jednotlivé erotické pomůcky a užijte si nevšední radost z erotického prožitku! Na své si přijdou muži i ženy!

Prev Post

Nákupy se slevou zajistí slevové…

Next Post

Stěhování nebo výlet? Půjčte si…

post-bars