Laminátové podlahy jsou vhodné pro domácnost i komerční prostory

Čeká vás výběr podlahy? Pokud máte moderní interiér, zajisté chcete trendy krytinu, která bude v interiéru skvěle vypadat a zároveň se pochlubí těmi nejlepšími vlastnostmi. Zřejmě nejlepší možnou volbou jsou laminátové podlahy. Jejich využití je prakticky neomezené a skvěle se hodí jak do domácnosti, tak i do kanceláře, ale třeba i restaurace, baru a dalších prostorů.

Přednosti laminátových podlah

Skvělé na nich je to, že jsou antibakteriální, snadno se udržují a nabízí se v různých stupních odolnosti proti opotřebení, konkrétně jde o W31, W32 a W33. Laminát je předpokladem maximální životnosti, můžete podlahu polít a nijak jí to nepoznamená, odolná je také proti nárazům a poškrábání. Uvítáte jí v domácnostech s dětmi, protože se i snadno udržuje, stačí ji přetřít hadrem. Každý, kdo rekonstruuje, chce mít všechny práce co nejrychleji za sebou, u této podlahy vás potěší skutečnost, že je velmi rychle položená a tak budete mít pokládku vyřešenou opravdu bleskovou rychlostí.

Vždy vybírejte laminátové podlahy jen od kvalitních výrobců, někteří nekvalitní poskytovatelé mají nekvalitní podlahy z dřevotřísky a prezentují je jako laminátové, kvalitní laminátová podlaha se vyrábí lepením několika vrstev. Vrchní vrstva této podlahy se stará o pevnost a je pokrytá vzorem, který se stará o její vzhled, střední vrstva má na starost nosnost a spodní vrstva tvarovou stabilitu. Nevyplatí se tedy vybírat podle ceny, ale podle kvality, tu vám zaručí poskytovatel na Floor-experts.cz, který nabízí laminátové podlahy ve více než 700 různých provedeních. Když si vzorník projdete, tak je nemožné si nevybrat, zde si vybere laminátovou podlahu i ten nejnáročnější zákazník. Můžete si vybrat laminátovou podlahu do celého interiéru a v každé místnosti zvolit jiný vzor, například vzor dřeva do obýváku a kuchyně a barevný vzor do dětského pokoje, výběr je jen na vás.