Oběd pro vaše zaměstnance? Vyzkoušejte firemní stravování!

Při práci člověku nejvíc vyhládne. A je jedno, zda sedí v kanceláři a namáhá hlavu, přemýšlí, ťuká do počítače nebo pracuje fyzicky, rukama. Obojí má své pro a proti, takže ve finále musíte pravidelně doplňovat energii v podobě jídla. Mnohdy nad tím máchnete rukou, nejíte správně a pečlivě, což může mít za následek málo energie, kručení v žaludku, nesoustředíte se na nic dalšího a přirozeně sáhnete po prvním, co v obchodě uvidíte. Většinou nezdravé věci.

Jíst pravidelně a vyváženě

Nezdravé jídlo má vliv na mnoho věcí v těle – přibíráte na váze, necítíte se dobře, tělo špatně tráví, cítíte se sytí po dlouhou dobu, naopak vytráví vám mnohem rychleji a máte znovu hlad. V práci je proto nutno myslet na to, co si dáte k obědu. Na ty můžete chodit mimo kancelář nebo si připravovat něco doma. V rámci firemních benefitů se zaměstnavatelé o své zaměstnance starají. A součástí může být zajištění vyvážené, kvalitní a chutné stravy přímo na pracovišti.

Firma Arter.cz zajišťuje pro své klienty výrobu a následnou distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené nebo hluboko zmrazené stravy. Připravují tak kompletní péči o stravu ve vaší firmě, takže si každý zaměstnanec přijde na své. Na výběr je hned z několika možností, takže si zaměstnanci jistě vyberou takové jídlo, na které mají právě chuť. Dále připravují kompletní cateringové akce, takže pokud plánujete důležitou poradu, podnikový večírek, teambuilding zajistěte si profesionální občerstvení.

Firemní stravování zajistí vašim zaměstnancům jídlo, které je zasytí, na kterém si pochutnají a nebudou proto muset chodit ven z firmy nebo se zdržovat vařením doma. Pohodlně, bez starostí a s možností výběru. Přesně takové bude stravování ve firmě, když si pro něj zvolíte firmu Arter.