Potřebujete regály do skladů? S chytře řešenými regály to bude snazší!

Mnoho firem zpočátku neřeší skladovací prostory. Jak ale narůstá objem objednávek, jsou požadavky na skladovací prostory stále vyšší a vyšší. Už není možné nechávat balíky ve volných prostorách v kancelářích, či dokonce doma, ale je potřeba opravdový sklad.

Sklad jsou nedílnou součástí infrastruktury velkých prodejních společností, ale také specifických provozů jako jsou například autoservisy, půjčovny lyží a všelijakého vybavení. Kdokoli potřebuje uskladnit větší množství jakéhokoli materiálu či produktů, bez skladů se neobejde. O chytré a přehledné řešení prostor samotného skladu se pak postarají regálové systémy.

Klasické policové regály

Osvědčeným pomocníkem do skladu, který můžete pro svoji společnost do skladu bez problémů pořídit, jsou policové regály. Policové regály se vyznačují tím, že nabízejí nadstandardně široké police a perfektní přehlednost a uspořádání. Jsou tak vhodné pro skladování jakýchkoli balíčků či produktů. Toto oceníte především při organizaci předmětů, které jsou rozdílně balené, například některé v měkkých fóliích a lisovaných taštičkách, jiné zase v krabičkách. V policovém regálu máte dokonalý přehled.

Paletové regály pro uskladnění většího množství produktů

U paletových regálů nejsou standardní police. Jedná se o velice pevné a odolné regálové systémy, jež slouží k uskladnění přímo celých palet materiálů. Nejvíce je tento systém využíván ve stavebnictví. Produkty jsou umístěny v nejrůznějších nádobách, pytlích nebo jen tak na volno rovnou na paletách. S vysokozdvižným vozíkem s nimi můžete snadno manipulovat a máte o skladovaném materiálu detailní přehled.

Konzolové regály pro předměty s atypickým nebo nepravidelným tvarem

Zejména u atypicky dlouhých předmětů jsou konzolové regály preferovanou variantou. Můžete si je představit jako jednoduché regálové systémy, které fungují na principu nosných konzolí. Ty jsou buď napevno namontovány do stěny, nebo na podstavci do písmene L. Díky tomu jsou dobře přístupné a vhodné pro uchovávání atypických či extrémně dlouhých předmětů.