Potřebujete se zbavit některých citlivých dokumentů?

V každé společnosti, i v té nejmenší, se čas od času nahromadí dokumenty, kterých je potřeba se zbavit tak, aby nedošlo k úniku citlivých informací, jak firemních, tak osobní údaje bývalých obchodních partnerů nebo zaměstnanců. Řešíte ve své společnosti podobné náležitosti, protože vaše malá skartovačka na vše nestačí? Znehodnocení citlivých údajů se nemusí týkat pouze zpracování v elektronické podobě. Žijeme v digitální době a mnoho firem má údaje na discích, CD nebo DVD a nejlepším řešením je přenechat jejich znehodnocení profesionálům, jakými je společnost Ekoskart, která si zakládá na důvěře svých klientů.

Nezanedbejte ochranu osobních údajů

Ochrana osobních údajů a s ní související zákon o GDPR je v současnosti velmi diskutované téma a příslušné úřady se jejich ochranou stále více zabývají. Necitlivým zacházením s údaji společníků nebo zaměstnanců a kolegů vám může způsobit značné potíže, včetně vysoké pokuty. Předejděte zbytečným problémům a pokud se potřebujete nějakých dokumentů zbavit, nechte to na profesionálech.

Výhody skartace profesionální společností

Firma Ekoskart vás kromě papírových dokumentů, disků, CD a DVD zbaví také osobních dokladů, platebních karet a to vše strojem, který je opatřen certifikátem NBU značící, že se jedná o důvěrné utajení. Skartace dokumentů Praha může celá proběhnou pod vaším dohledem. Máte tak jistotu, že nedojde ani k nejmenšímu úniku dat. Vystavení protokolu o ekologické likvidaci je pro společnost Ekoskart samozřejmostí, stejně tak zaslání odpadu do papírny ke konečnému zpracování. Vše máte bez starostí a vůči ostatním můžete mít čisté svědomí, že jste pro ochranu dat udělali vše potřebné. Objekt ve kterém skartace a znehodnocování probíhá je neustále střežen.

Zbylé šanony, desky nebo pytle vám firma vrátí zpět pro další použití.