Milujete starožitnosti? Pak zavítejte na web antikart.cz

Chtěli byste kupovat cenné starožitnosti online? Firma IDEA COMUNICATIVE s.r.o. provozuje web Antikart.cz. Naleznete zde široké portfolio starožitností, šperků i předmětů historického charakteru.

Široká nabídka

Firma se specializuje na tradiční sortiment a starožitnosti mezi něž patří hodiny, sklo, porcelán, sochy, dekorativní starožitnosti a kuriozity nebo výtvarné umění. Soustředí se však především na šperky jejichž součástí jsou drahé kameny. Naleznete zde kousky s brilianty, rubíny, safíry, smaragdy a dalšími. Místem původu šperků jsou oblasti Izraele a USA. Samozřejmostí je řádné proclení a kontrola, kterou provádí Puncovní úřad sídlící v Praze. Součástí nabízených šperků jsou vydané certifikáty, jež poskytly nejlepší světově uznávané gemologické laboratoře. Patří mezi ně G.L.A., A.I.G.L. nebo G.I.A.

Proč právě antikart.cz?

Neboť krédem firmy je samozřejmě spokojený zákazník, kterému udělá radost starožitnost. Kromě jejich nákupu však máte možnost je zde i výhodně prodat. Samozřejmostí jsou profesionální přístup a služby, které jsou spojené s prodejem nebo koupí a to jak luxusních šperků, tak i o koupi investičních drahých kamenů. Využít můžete i odborné poradenství. Po předchozí dohodě lze objednané zboží osobně doručit na přede domluvené místo.

Tipy pro vás

V nabídce na e-shopu naleznete třeba unikátní sadu Meissen Mocha Dejeuner „B-Form“ s motivem rozsypaných květin. Ty se řadí mezi oblíbené dekorativní motivy míšeňské manufaktury. Design jednotlivých kousků vznikl počátkem 19. století a je typický pro biedermeierovskou éru.

Klasiku představují i starožitné hodiny. V této kategorii naleznete v nabídce třeba francouzské Sévres římsové hodiny – H.F.PARIS – S.Marti 1860. Jedná se o římsové porcelánové hodiny se smaltovým ciferníkem a římskými číslicemi. Základnu hodin nesou lví tlapy.