Poctivé a chutné pečivo z rodinné pekárny

Pokud kupujete pečivo, chcete si na něm pochutnat. Každý má rád čerstvé a voňavé kousky. Takové naleznete na webu Vasepekarna.cz. Společnost má i své pobočky. Jejich seznam také naleznete na webu.

Rodinná tradice nade vše

Vaše pekárna se pyšní dlouholetou rodinnou tradicí a konceptem pekárny NÁŠ CHLÉB. Ten je zaměřený na ruční výrobu a prodej pečiva vyráběného řemeslným způsobem. I když se sortiment během působení společnosti rozrostl, každý kousek je vyráběný ručně a s láskou. Pro výrobu jsou využívány pouze kvalitní a přírodní suroviny. Majitelé i zaměstnanci společnosti zastávají názor, že kvalita i poctivý přístup se vždy vyplácejí.

Tipy pro vás

Pochutnat si můžete na tradičním českém chlebu. Máte-li však rádi i pečivo méně tradiční, pak je dobrou volbou třeba chléb s olivami, chia semínky nebo borodinský. Výrobní postup posledně jmenovaného trvá přes 20 hodin. To už není řemeslo, ale pekařské umění. Kromě různých druhů chleba pekárna nabízí i široký sortiment různých druhů pečiva. Pochutnat si můžete na klasických staročeských houskách a rohlíkách, ale i na focaccie, ciabattách, cornovém pečivu, na koláčích, perníku nebo marokánkách, ale nabídka je daleko širší. Kromě pečiva se zde můžete pořídit domácí džemy, pomazánky nebo třeba termixy.

Něco pro milovníky sladkého

V nabídce naleznete různé druhy koláčů. Ty se také vyrábějí řemeslným způsobem a z kvalitních surovin. Pro plnění se využívají bohaté náplně. Neopakovatelnou chuť mají koláče s obsahem sezónního ovoce, které se používá v celých kusech. Rozhodně byste měli ochutnat dvouctihodný koláč, který je plněný dvojitou bohatou náplní. Tu představují povidla a tvaroh s rozinkami naloženými v rumu. Tradici představuje i převalované těsto, pro jehož výrobu se používá z jedné třetiny pravá šlehačka.